Demi Lovato zaprosiła na randkę znaną aktorkę. Dostała kosza!

2021-09-02 9:01 AM
Demi Lovato
Autor: Rex Features/East News

Demi Lovato często mówi o swojej drodze do trzeźwości i poznania samej siebie. Niedawno wyznała, że jest osobą niebinarną, czyli taką, która nie identyfikuje się z żadną płcią. Po kilku burzliwych związkach Demi od dawna próbuje ułożyć sobie życie. Niestety nawet fakt, że jest się Demi Lovato, nie jest gwarancją sukcesu. Gwiazda dostała kosza od znanej aktorki!

Przed Demi Lovato z pewnością otwiera się wiele drzwi, ale nie drzwi do serca jednej ze znanych aktorek. Życie miłosne Demi Lovato to dość burzliwy temat. Gwiazda zdecydowanie nie ma szczęścia w miłości. Lista jej ex facetów jest dość długa, a jej ostatni chłopak Max Ehrich był nawet jej narzeczonym. Niestety po zaledwie dwóch miesiącach od zaręczyn, media obiegła informacja, że para się rozstała. 

Jeśli chodzi więc o życie uczuciowe, to Demi Lovato ma mocno pod górkę. Teraz podczas podcastu aktorka Emily Hampshire, zdradziła, że dostała kiedyś od Demi propozycje wspólnego wyjścia. Aktorka miała do niej napisać i zaproponować jej randkę.

Powiedziałeś: Hej, lubię cię w serialu. Powinniśmy się kiedyś spotkać. A potem powiedziałaś. Uważam cię za atrakcyjną. Wyjaśniłaś, że to randka. Jestem od ciebie o dekadę starsza.

 – mówiła Hampshire podczas tworzenia podcastu z Demi.

Demi Lovato dostała kosza od znanej aktorki

Niestety jak wynika z ich opowieści, Lovato musiała przełknąć gorycz porażki, ponieważ aktorka dała jej kosza. Dlaczego? Emily Hampshire powołała się na zbyt dużą różnicę wieku. Demi ma 29 lat, a Emily 40.

Demi Lovato nie dała się szybko zbyć. Jak przyznaje Emily, Lovato miała ją przekonać do siebie i powołać się na przykład 46-letniej aktorki Sarah Paulson i jej 78-letniej partnerki, również aktorki Holland Taylor.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Przykład tej różnicy wieku rozbawił Hampshire i później uświadomił Demi, że nie do końca trafiła z porównaniem.

Mimo tego, że obie są obecnie singielkami z prób Demi Lovato na umówienie się z aktorką nic nie wyszło…

NAJNOWSZE