Demi Lovato zachwyciła Mike'a Johnsona. "Jest wspaniała. Poznajemy się"

2019-09-22 11:28
Demi Lovato, Mike Johnson
Autor: Instagram/ Demi Lovato; Instagram/ Mike Johnson

Demi Lovato przez długi czas wzdychała do telewizora, oglądając Mike'a Johnsona w show The Bachelorette. W końcu wokalistce udało się spełnić swoje marzenie i wybrała się z przystojnym celebrytą na randkę. Czy zaiskrzyło? Mike Johnson nie kazał nam się długo domyślać!

Demi Lovato może mówić o wyjątkowym szczęściu! Gwiazda randkuje od niedawna z gwiazdorem programu The Bachelorette, Mike Johnsonem. Wokalistka od dawna śledziła show i po cichu wzdychała do przystojnego uczestnika. Zapewne nie spodziewała się, że uda jej się umówić z nim na randkę!

Okazuje się, że towarzystwo Demi Lovato bardzo przypadło Mike Johnsonowi do gustu. Celebryta nie powstrzymał się przed tym, by publicznie opowiedzieć o swoich spotkaniach z gwiazdą!

Demi Lovato i Mike Johnson randkują

Oczywiście trudno nazwać już Demi Lovato i Mike Johnsona parą, jednak według relacji celebryty oboje zdążyli się już szczerze polubić.

Myślę, że jest wspaniała. Jest niesamowicie skromna. Gdy jesteśmy razem, jest dużo śmiechu i gadamy o pierdołach. Twardo stąpa po ziemi i bardzo to szanuję. A ona jest bardzo skromna, cool, zabawna i przyziemna. Status naszego związku to dwie osoby poznające się.

- zdradził Johnson.

Warto dodać, że Demi Lovato to niejedyna gwiazda, która wypatrzyła sobie faceta w The Bachelorette. Od wielu tygodni z innym gwiazdorem show - Tylerem Cameronem - randkuje Gigi Hadid.

NAJNOWSZE