Demi Lovato

i

Autor: NIKO/Backgrid/East News

Demi Lovato w swojej pierwszej SCENIE SEKSU! "Bałam się to zrobić". Jak wyszło?

2021-07-21 7:18

Demi Lovato nagrała swoją pierwszą w życiu scenę seksu. Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie i opisała, co czułą, kręcąc miłosne uniesienia. Demi pokazała fanom jedno z ujęć i wyznała, co pomogło jej pokonać lęk podczas powstawania sceny seksu.

Dla wielu fanów Demi Lovato jest jedną z najodważniejszych gwiazd show-biznesu. Mimo wciąż młodego wieku piosenkarka ma już na koncie wiele wpadek, jednak zawsze podnosiła się po upadkach dając fanom przykład siły i pewności siebie. 

Sama artystka przyznaje jednak w wywiadach, że tej pewności siebie często bardzo jej brakuje. Tak było również ostatnio, kiedy Demi Lovato przyszło nakręcić scenę seksu. Jak się okazuje, zrobiła to pierwszy raz w życiu!

Demi Lovato w scenie seksu. "Bałam się to zrobić"

Autorka hitu "Confident" opublikowała na swoim Instagramie post z seksownym zdjęciem w czarnej bieliźnie. Przy fotce artystka zdradziła, że ujęcie pochodzi z jej pierwszej w życiu sceny seksu!

Musiałam dziś nakręcić scenę seksu. Moją pierwszą! Bałam się to zrobić, ale obsada i ekipa była tak profesjonalna i tak łatwo się z nimi pracowało, że natychmiast mnie to uspokoiło.

Potem pomyślałem o tym, jak jestem dumna, że mogę czuć się wystarczająco komfortowo w mojej skórze, i że dzięki temu mogę to zrobić. Wcześniej rzadko kiedy pokazywałam ramiona… a teraz zobaczcie!! (To prawda, prawie nic tu nie pokazuję, ALE WCIĄŻ)

- napisała Demi.

Gwiazda dodała, że nadal "nie zawsze czuje się dobrze w swojej skórze", ale tym razem poczuła się wystarczająco seksownie, żeby zgodzić się na tak gorącą scenę. 

Ważne, żeby świętować swoje małe wygrane. Och za ten przypadkowy wybuch pewności siebie i niezręczny zabawny seks ??

- dodała Demi Lovato.

Zobaczcie ujęcie z jej pierwszej w życiu sceny seksu:

Jak dobrze znasz Demi Lovato?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Demi Lovato?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021