Demi Lovato twierdzi, że przedawkowała przez dietę i ćwiczenia! „Żyłam w kłamstwie”

2020-02-19 12:52 AM
Demi Lovato na Grammy 2020
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Dla Demi Lovato 2018 rok nie był dobrym czasem. Gwiazda trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. I choć miało to miejsce prawie 2 lata temu, to Demi nadal wspomina tamte chwile. W rozmowie z Ashley Graham przyznała, co według niej przyczyniło się do kryzysu i załamania nerwowego w wyniku czego sięgnęła po narkotyki.

Ashley Graham przeprowadziła rozmowę z Demi Lovato. Gwiazda zaczęła wspominać przedawkowanie narkotyków, jakie miało miejsce w 2018 roku. Oprócz otworzenia się na temat przejścia załamania nerwowego, Demi zdradziła również prawdopodobną przyczynę przedawkowania narkotyków. Według niej wpływ na to miały zbyt mordercze treningi i dieta, którą ściśle przestrzegała.

„Mam dość biegania bez wytchnienia i przestrzegania ekstremalnej diety. Myślę, że kiedy masz wokół siebie ludzi, którzy mówią ci, że powinieneś patrzeć w określony sposób, to utrudnia to życie. Byłam w takiej sytuacji i upadłam. Myślę, że to coś co doprowadziło mnie do tego wszystkiego, co działo przez ostatni czas. Myślałam, że odzyskałam zdrowie, a potem żyłam w kłamstwie i próbowałam udowodnić światu, że jestem szczęśliwa, kiedy tak naprawdę nie byłam”. – mówiła Demi.

Po spotkaniu Demi, Ashley Graham na Instagramie podziękowała byłej gwieździe Disneya i pochwaliła ją za jej szczerość i siłę.

W 2018 roku Demi Lovato najpierw przebywała w szpitalu a następnie udała się na odwyk.

NAJNOWSZE