Demi Lovato oskarża branżę muzyczną! "Straciłam całą radość"

2020-07-09 12:23 KP
Demi Lovato
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Demi Lovato przez lata kariery zdążyła poznać branżę muzyczną od najlepszej i najgorszej strony. Wokalistka ma za sobą wielkie sukcesy i miłość fanów z całego świata, ale i problemy z samooceną i walkę z uzależnieniem narkotykowym. Teraz Demi mówi wprost, że wiele ze złego, które spotkało ją w ostatnich latach "zawdzięcza" właśnie showbiznesowi.

Demi Lovato to jedna z najciężej doświadczonych młodych gwiazd światowego showbiznesu. Wokalistka zaczynała swoją karierę jeszcze jako dziecko w programach i serialach Disneya. by jako młoda kobieta poświęcić się karierze muzycznej. Niestety, Demi przez długi czas zmagała się z uzależnieniem od narkotyków i zaburzeniami odżywiania, w wyniku których ma za sobą kilka terapii i odwyków.

Gdy wydawało się, że Demi Lovato wychodzi w końcu na prostą, w lipcu 2018 roku doszło do tragicznego wypadku - wokalistka przedawkowała narkotyki, w wyniku czego w krytycznym stanie trafiła do szpitala, a następnie spędziła miesiące w ośrodku odwykowym. O tym trudnym czasie ma opowiedzieć w najnowszym dokumencie Youtube Originals poświęconym jej osobie.

>> Demi Lovato gwiazdą serialu Youtube Originals! Opowie o swoim życiu

Demi Lovato oskarża

W ostatnim czasie jednak Demi Lovato czuje się lepiej niż kiedykolwiek. U boku Maxa Ehricha - jej nowego chłopaka - gwiazda zaakceptowała siebie w całości i dziś nie ma potrzeby poprawiania swoich zdjęć czy udawania kogoś, kim nie jest. Branża muzyczna działa jednak zupełnie inaczej. Demi nie ma wątpliwości, że to właśnie showbiznes wpędził ją w wiele jej problemów.

Chciałam kariery, która nie ma nic wspólnego z moim ciałem. Chciałam, żeby chodziło o muzykę, tekst i przekaz... Chciałam długiej kariery, dla której nie będę musiała się zmieniać. Gdy byłam młodsza, muzyka dawała mi wiele radości, Straciłam ją w zgiełku przemysłu muzycznego. Stałam się nieszczęśliwa. I już nigdy więcej nie chcę taka być.

- powiedziała Demi Lovato w rozmowie z Hustle.

I dodała:

Byłam przyzwyczajona do tego, że ludzie pilnowali mnie w wieczór poprzedzający sesję zdjęciową, żeby upewnić się, że nie podjadam i nie będę opuchnięta następnego dnia.

Demi Lovato nie ma też wątpliwości, że jej podejście do świata zmieniło pojawienie się ruchu Me Too.

Teraz to zupełnie inny świat. Nie przygotowuję się nawet do sesji zdjęciowych. I mogę jeść kanapki z Subwaya na śniadanie.

- wyjaśniła.

Wy też zauważacie, że w ostatnim czasie jest w naprawdę dobrej formie?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE