Demi Lovato i Max Ehrich na nowym zdjęciu. "Moje ulubione!"

2020-07-04 11:01 KP
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato nadrabia na Instagramie całe miesiące, podczas których ukrywała swój związek z Maxem Ehrichem! Wokalistka uwielbia ostatnio chwalić się fanom zdjęciami z ukochanym i na jej profilu regularnie pojawiają się nowe fotki. A wielbiciele nie kryją zadowolenia - po wszystkich trudnych przeżyciach, które Demi ma za sobą, dobrze widzieć ją szczęśliwą.

To jest prawdziwa "miłość w czasach zarazy". Demi Lovato i Max Ehrich zaczęli spotykać się tuż przed tym, jak na świecie wybuchła pandemia koronawirusa i okazało się, że... nic lepszego nie mogło im się przytrafić. Wspólna kwarantanna uświadomiła im, że świetnie się dogadują i nigdy nie nudzą w swoim towarzystwie. Gdy więc Demi upewniła się, że TEN związek to coś poważnego, w końcu pochwaliła się nim fanom w teledysku do piosenki Justina Biebera i Ariany Grande Stuck With U.

Od tamtego momentu Demi Lovato i Max Ehrich regularnie chwalą się na swoich profilach na Instagramie wspólnymi zdjęciami. Wokalistka nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa i pozwala sobie chociażby na takie wyznania:

>> Demi Lovato napisała list miłosny do Maxa Ehricha! To z okazji jego urodzin

Demi Lovato i Max Ehrich znów razem

Tym razem Demi Lovato postanowiła pokazać fanom jej ulubione zdjęcie z ukochanym. Na fotce widzimy roześmianą parę dającą sobie buziaka na plaży. Faktycznie urocze!

Demi dopisała pod zdjęciem:

Dziękuję, że czynisz mnie najszczęśliwszą! Kocham cię

- czytamy.

Życzycie im szczęścia?

NAJNOWSZE