Stylistka Demi Lovato o nowej fryzurze gwiazdy. To cięcie ma znaczenie!

2020-11-27 11:11 kp
Metamorfoza Demi Lovato
Autor: Rex Features/East News; Instagram/ Demi Lovato

W połowie listopada Demi Lovato zaskoczyła wszystkich, prezentując swoją nową fryzurę. Gwiazda postawiła na bardzo odważne cięcie i zmianę koloru - to prawdopodobnie największa metamorfoza w jej karierze. Fani przeczuwali, że taka zmiana wynika nie tylko z potrzeby nowej fryzury. To cięcie i kolor to prawdziwy manifest!

Rzadko kiedy gwiazdy decydują się na aż tak drastyczną zmianę wizerunku, na jaką zdecydowała się ostatnio Demi Lovato! Nikt nie zaprzeczy jednak, że nowa fryzura wokalistki to prawdziwy majstersztyk i coś czujemy, że wraz z nią wróci moda na krótkie boby z wyciętym tyłem i odważne łączenie kolorów. W takiej właśnie wersji Demi Lovato zaprezentowała się ostatnio swoim fanom na Instgaramie.

Oczywiście takie zmiany mają najczęściej u kobiet znacznie głębsze podłoże, niż tylko chęć zmiany fryzury! Fani Demi Lovato doskonale zdają sobie sprawę z tego, że gwiazda w ostatnim czasie przeżyła bardzo emocjonalny związek i głośne rozstanie z Maxem Ehrichem. Co więcej, aktor do teraz nie może pogodzić się z tym, że nie zdobył zaufania Demi i zaczepia ją przy każdej możliwej okazji...

>> Max Ehrich do Demi Lovato: "Nie wykorzystuj naszego zerwania!" Naprawdę?

ESKA XD EXTRA

Co oznacza nowa fryzura Demi Lovato?

O nowej fryzurze Demi Lovato opowiedziała teraz jej wieloletnia fryzjerka Amber Maynard Bolt. Jak mogliśmy się spodziewać, to jest metamorfoza z przekazem!

Jest coś w tak drastycznej zmianie fryzury, że pozwala ci zachować się w sposób, o którym nigdy nie myślałeś! Robię kolor Demi od prawie 10 lat, więc nie jest mi obca zmiana u niej. Ta jest jak dotąd największa. Demi jest jedną z tych nielicznych osób, które potrafią prawie zawsze dobrze wyglądać. Ten look to bezpośrednie odzwierciedlenie tego, kim ona jest i jak się czuje.

- powiedziała.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Demi Lovato?

NAJNOWSZE