Demi Lovato z mamą

i

Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato świętuje urodziny mamy! Piękny wpis i wspólne zdjęcia

2021-08-08 22:04

Demi Lovato świętowała w ten weekend dzień wyjątkowej dla niej osoby - jej mamy! Z okazji urodzin Dianny De La Garza wokalistka opublikowała na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym opisała, jak dziś widzi swoją mamę. Nie zabrakło też prywatnych zdjęć matki i córki. Wspaniale to oglądać!

Wszyscy fani Demi Lovato wiedzą, jak wiele ich idolka przeszła w ostatnich latach w swoim życiu. Gwiazda miała za sobą długi okres trzeźwości, a następnie powrót do narkotyków i tragiczne przedawkowanie. Demi wyzdrowiała i wydawało jej się, że w osobie Maxa Ehricha może znaleźć mężczyznę swojego życia... szybko zrozumiała jednak, że najpierw musi skupić się na sobie. Niedawno ogłosiła, ze jest niebinarna.

Przez cały ten czas Demi Lovato miała wsparcie w swojej mamie, Diannie De La Garza. Kobieta i wokalistka są sobie bardzo bliskie. Teraz Dianna świętuje urodziny. Demi nie zapomniała o jej dniu.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Demi Lovato świętuje urodziny mamy

Wszystkiego najlepszego dla NAJSŁODSZEJ MAMY ŚWIATA!!! Ale z całą powagą, obserwowanie, jak ewoluujesz i stajesz się kobietą, którą jesteś dzisiaj, było moją ulubioną rzeczą w naszym związku. Nadal mnie zadziwiasz każdego dnia. Nadal masz ducha cheerleaderki Dallas Cowboy, ale teraz siłę drzewa magnolii. Indywidualnie stawiałyśmy czoła naszym wyzwaniom, ale z wdzięcznością mogę powiedzieć, że te zmagania tylko nas zbliżyły. Nie zmieniłabym niczego w naszym związku i modlę się, aby świat pokazał ci ilość miłości, na jaką zasługujesz dzisiaj, ponieważ zasługujesz na to, zasługujesz na świat. ?❤️ Dziękuję za bycie mamą dla wszystkich moich przyjaciół, którzy albo są z dala od rodziny tutaj w LA, albo nie dorastali z postaciami rodziców w ich życiu.. Jesteś mamą dla tak wielu i dziękuję za cały czas okazywania miłości tym, których kocham!!! Kocham Cię tak bardzo, że jest to niezgłębione i jestem TAK WDZIĘCZNA, że mam Cię przy sobie, mniej jako rodzica, z którym dorastałam, a bardziej jako najlepszego przyjaciela w dorosłym życiu. Kocham cię. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!

- napisała Demi Lovato w poście z okazji urodzin jej mamy.

Gwiazda dodała też galerię ze zdjęciami - niektórymi wspólnymi! Zobaczcie te fotki!