Demi Lovato i Max Ehrich zerwali. Powodem Selena Gomez? Zagraniczne media robią śledztwo

2020-09-25 17:03 es
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Zagraniczne media donoszą, że Demi Lovato zerwała z chłopakiem. To zaskakujące, bo jeszcze przed chwilą para planowała ślub. W social mediach uchodzili za związek idealny. Podobno Demi Lovato zerwała z chłopakiem po tym, jak dowiedziała się, że Max Ehrich pisał do Seleny Gomez sprośne wiadomości.

Jeszcze niedawno na instagramie Demi Lovato i Max Ehrich wyglądali na najbardziej zakochaną parę świata. Zagraniczne media donoszą, że to już historia! Jeśli wierzyć doniesieniom zza oceanu, Demi Lovato i Max Ehrich zerwali. Są już pierwsze teorie, co było tego przyczyną.

Demi Lovato i Max Ehrich zerwali przez Selenę Gomez?

Kilka tygodni temu pisaliśmy o aferze z Seleną Gomez. Podobno chłopak Demi Lovato pisał do niej sprośne wiadomości. Początkowo Demi Lovato stanęła po jego stronie i wszystkiemu zaprzeczyła. Teraz okazuje się, że skandal ze sprośnymi wiadomościami do Seleny Gomez po prostu przelał czarę.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na instagramie Demi Lovato i Max Ehrich wyglądali na parę idealną. Jednak po ich rozstaniu na jaw zaczynają wychodzić nowe szczegóły.

Nie ufała mu i wydawał się jej przerysowany. Czuje, że oświadczył się jej, żeby zwrócić na siebie uwagę. Nie wiedziała, kim naprawdę jest Max i nie sądziła, że ​​ma dobre intencje… Było wiele czerwonych flag, które ignorowała i próbowała przymknąć oko.

Donoszą informatorzy People.

I chociaż Demi Lovato ani Max Ehrich oficjalnie nie potwierdzili rozstania, instagram celebrytki mówi sam za siebie.

Demi Lovato dodała na instastories filmik, na którym jest bez pierścionka zaręczynowego.

NAJNOWSZE