Demi Lovato i Machine Gun Kelly wyszli razem z imprezy! Coś ich łączy? WIEMY!

2020-02-07 13:20 nk
Demi Lovato, Machine Gun Kelly
Autor: Polaris/East News, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato wróciła do show biznesu po długiej przerwie. Życie uczuciowe gwiazdy zawsze wzbudzało duże emocje, ale teraz, kiedy ponownie widzimy ją na scenie, zainteresowanie jej perypetiami sercowymi jeszcze wzrosło! Co łączy Demi Lovato i Machine Gun Kelly'ego? Sprawdźcie, co wiemy na ten temat!

Demi Lovato i Machine Gun Kelly parą? Takie plotki zaczęły krążyć po sieci, kiedy piosenkarka i raper zostali przyłapani na wspólnej imprezie! Co tak naprawdę ich łączy?

Demi Lovato i Machine Gun Kelly - co ich łączy?

Demi Lovato i Machine Gun Kelly zostali przyłapani na randce. Parę sfotografowano, gdy opuszczała razem ekskluzywny klub w Hollywood około 2 nad ranem w środę, 5 lutego 2020. Lokal jest przeznaczony wyłącznie dla zaproszonych gości, a piosenkarka i raper wyszli z niego razem w środku nocy. Nic więc dziwnego, że amerykańskie media plotkarskie poczuły dreszczyk ekscytacji przebiegający po plecach.

Czy Demi i MGK naprawdę są parą?

Serwis TMZ skontaktował się ze znajomymi Demi Lovato i Machine Gun Kelly'ego. Dobrze poinformowane źródła podają, że piosenkarka i raper nie mają romansu - łączy ich zwykła znajomość. Para poznała się przez wspólnego przyjaciela, który był z nimi na tej imprezie. I owszem - wyszli z klubu razem, ale wsiedli do osobnych samochodów i każde pojechało do siebie do domu.

Dodatkowo informator zaznaczył, że zarówno Demi Lovato, jak i Machine Gun Kelly są obecnie singlami.

Machine Gun Kelly
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER
Demi Lovato
Autor: Polaris/East News
NAJNOWSZE