Demi Lovato kocha zmieniać wygląd. Pamiętasz jej oryginalne fryzury?

2022-01-15 14:00 AM

Gwiazdy kochają metamorfozy. Doskonale wiedzą, że zmiana wyglądu przyciąga fanów i media. Artyści po prostu kochają nowy look. Jedną z osób, które chętnie bawią się wyglądem, jest Demi Lovato.

Sporo gwiazd uwielbia szokować. Jeśli nie robi tego, wypowiadając kontrowersyjne słowa, to wrzuca odważne fotki do sieci. A jeśli również od tego stroni, to w ruch idzie zmiana wizerunku.

Coś o tym wie Demi Lovato, piosenkarka ostatnio coraz częściej eksperymentuje ze swoimi fryzurami. U niej nigdy nie wieje nudą. Były już długie, krótkie i kolorowe włosy.

Niedawno na jej głowie pojawił się wielki pająk. To co prawda tatuaż, ale w połączeniu z wygolonym bokiem głowy daje mega oryginalną fryzurę.

Pamiętacie odjechane włosowe metamorfozy Demi? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie poniżej.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?
ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU
NAJNOWSZE