Dawid Narożny

i

Autor: YouTube/Dawid Narożny Music

Dawid Narożny napisał piosenkę ALKOHOLICZKA o swojej byłej?! Zrobiło się gorąco!

2022-10-30 19:39

Najnowszy utwór Dawida Narożnego wzbudził kontrowersje jeszcze przed jego opublikowaniem. Gwiazdor disco-polo zapowiedział premierę kawałka zatytułowanego Alkoholiczka, który został odebrany przez internautów jako przytyk do jego byłej żony Magdaleny. Piosenkarz zabrał już głos w tej sprawie.

Dawid Narożny i Magda Narożna byli małżeństwem przez siedem lat. Ich relacja zakończyła się jednak głośnym skandalem, o którym chętnie rozpisywały się wszystkie media. Po bójce, do której doszło w sylwestrową noc, Dawid Narożny opuścił szeregi grupy Piękni i młodzi i rozpoczął karierę solową. Wydane pod jego nazwiskiem utwory spotkały się z ciepłym odbiorem fanów muzyki disco polo, generując miliony odsłon. Najgłośniejszym numerem w dorobku muzyka może być jednak piosenka Alkoholiczka, która będzie miała swoją premierę już za kilka dni. Zapowiedź utworu wzbudziła niemałe kontrowersje ze względu na tekst. W nadchodzącym singlu Dawid Narożny śpiewa:

Alkoholiczka moja, do gwiazdy jej daleko, pijana celebrytka...

Internauci odebrali tekst utworu jako przytyk skierowany w stronę Magdaleny. Pod zapowiedzią kawałka w mediach społecznościowych posypały się krytyczne komentarze.

Edyta Górniak pojawiła się 4 tysiące lat temu. Opowiedziała o swoich wcieleniach

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Narożny śpiewa o byłej?!

Pod zapowiedzią kawałka Alkoholiczka zaroiło się od komentarzy. Internauci nie kryją oburzenia tekstem zapowiedzianej przez Narożnego piosenki.

Nigdy nic nie komentowałam, ale to już przegięcie

Żałosne

Tytułem tej piosenki udowadnia Pan, że nie potrafi z godnością zamknąć pewnego etapu w swoim życiu. Wracanie do trudnej przeszłości nikomu nie służy, a zwłaszcza Waszej córce. Chociażby że względu na nią powinien Pan ograniczyć swoje złośliwości, każdy bowiem domyśla się, w kogo "uderza" utwór - piszą.

Pod postem VOX FM gwiazdor disco polo odpowiedział na komentarze.

Kochani, naprawdę pamiętajcie w tym wszystkim, że jest to tylko piosenka;) Fakt, że jest w niej pokazana tekstowo walka z alkoholizmem, jednak zupełnie nie musi ona odnosić się stricte do czyjegoś życia. Może być to zlepek przygód różnych ludzi, a może być to również jedynie fikcją, która po prostu wymyślił sobie autor ;) Jak inni śpiewają piosenki o r*chaniu, o uprzedmiotowieniu kobiet, o wciąganiu koksu to jest to fajne? A numer o alkoholiczce już nie przystoi? - wyjaśnił.

Przekonują was jego tłumaczenia?