Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski dostał propozycję pracy przy "The Voice of Poland"

Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski nowym jurorem "The Voice of Poland"? Kogo nie zobaczymy w kolejnej edycji?

2024-03-01 11:28

Dawid Kwiatkowski ledwo zrezygnował z roli trenera w "The Voice Kids", a już dostał propozycję zasiadania w fotelu jurorskim w "The Voice of Poland". Co Dawid mówi o tej propozycji i jak zapatruje się na udział w kolejnym talent show?

Wygląda na to, że kolejny program TVP czekają wielkie zmiany. Mowa o uwielbianym przez polskich widzów talent show "The Voice of Poland", którego 14 edycja zakończyła się w listopadzie 2023 roku, zwycięstwem Jana Górki z drużyny Lanberry. Jeden z jurorów programu, Baron, jakiś czas temu zapraszał widzów na 15 sezon, co oznacza, że już niedługo na antenie zobaczymy nowych uczestników, a co więcej, być może także nowych jurorów. Dawid Kwiatkowski, znany wcześniej z "The Voice Kids", przyznał, że dostał propozycję zasiadania w jurorskim fotelu. Co z tego wyniknie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Voice of Poland 15 - czy będzie kolejna edycja programu? Kiedy premiera?

Eryk Moczko z viralowym "Enzo". To będzie hit! | ESKA

Dawid Kwiatkowski na celowniku twórców "The Voice of Poland"

Dawid Kwiatkowski zyskał dużą sympatię widzów dzięki programowi "The Voice Kids". Wspaniale bawił się na planie, doceniał luz i brak parcia na sukces małych uczestników, a pod jego skrzydłami z pewnością wiele dzieci nabrało dużej pewności siebie. Dawid sam wie, jak to jest występować w talent show, dlatego też mógł być dobrym wsparciem dla swoich podopiecznych. Jego profesjonalizm i dobrą energię, jaką wnosił do programu docenili producenci "The Voice of Poland", którzy zaproponowali mu udział w nowej edycji programu. Co na to muzyk?

Dostałem taką propozycję ze 2-3 tygodnie temu. Nie wiem, jak będzie - dałem zielone światło na zasadzie: „ok, rozmawiajmy, ale nie mówię tak”. Tak mi się podobało w „The Voice Kids”. Ten klimat, ten cały luz, że dzieci nie mają parcia. A trochę obawiam się, że w dużym „The Voice” chodzi o coś innego - jest więcej rywalizacji, czego ja nie lubię. Ja już dużo rywalizowałem w swoim życiu (...) Zobaczymy. Cieszę się, że dostałem taką propozycję, bo to świadczy o tym, że ktoś mnie polubił w tym programie i mi ufa - powiedział w jednym z wywiadów z "Wirtualną Polską", który ukazał się w połowie lutego.

Decyzję Kwiatkowskiego z pewnością poznamy wkrótce, ale to nie koniec zaskakujących wieści. Jak donosi informator Pudelka bardzo prawdopodobne, że nikt z dotychczasowych jurorów nie zostanie w programie, a twórcy show z pewnością nie chcą stawiać na diwy pokroju Justyna Steczkowska, czy Edyta Górniak.

Listen on Spreaker.