David Beckham pokaże swoje życie na Netflixie? Zarobi na tym grube miliony

2020-10-30 20:02 es
David Beckham i Victoria Beckham
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Zagraniczne media donoszą, że na Netflixie David Beckham pokaże swoje życie. Głównym tematem serialu ma być kariera sportowa byłego piłkarza. Jednak nie zabraknie w nim Victorii Beckham i ich dzieci. Podobno małżeństwo ma zarobić na tym sporo pieniędzy.

Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, już niedługo na Netflixie zobaczymy historię życia Davida Beckhama. Podobno były piłkarz i jego żona w nowym serialu dokumentalnym podzielą się nieznanymi historiami ze swojego życia!

David Beckham odsłoni się na Netflixie?

The Sun donosi, że Victoria i David Beckhamowie dogadali się z Netflixem. Mówi się, że program skupi się na wszystkich aspektach podróży i kariery 45-letniej ikony piłki nożnej.

ESKA XD #008

Cała rodzina Davida to ma ogromne archiwa. Z dumą dokumentowali jego karierę, odkąd był chłopcem i przez lata zachowali wszystkie stare wycinki z lokalnych gazet, akta szkolne i zdjęcia grupowe.

Zdradza źródło The Sun.

Poza tym w programie będziemy mogli zobaczyć ich życie osobiste. David i Victoria Beckham, którzy raczej chronią swoją prywatność, pokażą niepublikowane dotąd rodzinne nagrania.

The Sun donosi, że poza Davidem i Victorią Beckham w show mają się pojawić także ich dzieci. Jeśli wierzyć w te doniesienia, to Beckhamowie na współpracy z Netflixem zarobią 16 milionów funtów!

NAJNOWSZE