Daniel Radcliffe o związku Meghan Markle i księcia Harry’ego. „To musi być szalone”

2019-12-09 13:54 AM
Daniel Radcliffe, Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News, SplashNews.com/East News

Ostatnie wydarzenia, jakie miały miejsce w życiu Meghan Markle i księcia Harry’ego wstrząsnęły nie tylko Pałacem Buckingham i fanami, ale także gwiazdami, które odnosiły się do wydarzeń. Jedną z nich był filmowy Harry Potter czyli Daniel Radciliffe.

Meghan Markle i księcia Harry’ego spotkała ostatnio krytyka ze strony brytyjskich tabloidów. Nie da się ukryć, że skupiały się one głównie na księżnej Sussex. Meghan obrywała dosłownie za wszystko: za złe wychowanie dziecka, zły wygląd, ubiór itp. Książę Harry w końcu nie wytrzymał i postanowił pozwał kolorową prasę. Niestety to nie koniec, bo walka z tabloidami wciąż trwa. Do tego odniósł się ostatnio Daniel Radciliffe, który wyraził podziw dla Meghan Markle i swoje przekonanie, że ich miłość jest jak najbardziej prawdziwa. Aktor skrytykował też zachowanie tabloidów, mówiąc, że to co zrobili to coś okropnego.

„Nie interesuje się zbytnio królewskim życiem, ale słyszałem o paru rzeczach. Od zawsze jestem zdania, że związek księcia Harry’ego i Meghan Markle jest słodki. Myślę, że Meghan musi go naprawdę kochać, skoro chce angażować się w to szalone życie. To musi być szalone”. – mówił.

Zgadzacie się i też podziwiacie poświęcenie Meghan dla miłości?

NAJNOWSZE