Daniel Radcliffe jest w szoku, że Rupert Grint ma dziecko! "Wszyscy czujemy się staro"

2020-06-03 11:23 KP
Harry Potter
Autor: Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Na początku maja Rupert Grint podzielił się ze światem wspaniałą wiadomością: aktor został ojcem! Jednocześnie jednak do świadomości fanów Harry'ego Pottera dotarły zaskakujący fakt - filmowy Ron Weasley już od dawna jest dorosły! Okazuje się, że ta, wydawałoby się, oczywista sprawa zaskoczyła samego Daniela Radcliffe'a. Jak czuje się w roli "wujka"?

Wżyciu Ruperta Grinta zaszły ostatnio poważne zmiany. Na początku maja aktor wraz ze swoją wieloletnią dziewczyną Georgią Groome przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazdor Harry'ego Pottera nigdy nie przepadał za social mediami, zatem nie powinno dziwić, że również teraz jest całkowicie skupiony na swojej córce. Okazuje się natomiast, że życiowy krok w życiu filmowego Rona Weasleya zrobił ogromne wrażenie na Danielu Radcliffe!

Rupert Grint i Daniel Radcliffe spędzili razem ogromną część dzieciństwa i lata wczesnej dorosłości. Od 2001 roku młodzi gwiazdorzy regularnie spotykali się na planie kolejnych części filmowych przygód Harry'ego Pottera, zmieniając się i dorastając na oczach widzów. Choć filmowe czasy już dawno minęły, wciąż mają do siebie wiele sympatii.

Daniel Radcliffe został wujem

Nic więc dziwnego, że Daniel Radcliffe został przy pierwszej okazji zapytany o życiowe zmiany u Ruperta Grinta. Okazuje się, że fakt narodzin dziecka jego kolegi mocno nim wstrząsnął i uzmysłowił kilka rzeczy...

Jesteśmy w kontakcie. Może nie tak bliskim, jak kiedyś, ale niedawno pisałem do Ruperta z okazji narodzin jego dziecka. To dla mnie wciąż dziwne, że jesteśmy na etapie, w którym mamy dzieci i jestem pewien, że przez ten fakt cały świat poczuł się staro. Jestem z jego powodu bardzo szczęśliwy. Będzie wspaniałym ojcem.

- powiedział filmowy Harry Potter.

Rzeczywiście - od premiery pierwszej części filmu o Harrym Potterze minęło już... osiemnaście lat. Fani sagi z tamtych lat od dawna są więc już dorośli :)

A może wciąż czujecie się młodo, Potteromaniacy?

Hotplota.pl: Jennifer Lopez robi zakupy za 2,6 mln dolarów;Matthew Perry w podwójnej masce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE