Daniel Radcliffe, Erin Darke

i

Autor: Backgrid/East News Daniel Radcliffe i Erin Darke na spacerze ze swoim synem

Gwiazdy

Daniel Radcliff zdradził płeć swojego dziecka. Wyznał też, jak radzi sobie w roli ojca

2023-07-04 18:37

Filmowy Harry Potter niedawno doczekał się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Aktor i jego partnerka Erin Darke pilnie strzegą swoją prywatności, jednak teraz Daniel Radcliffe zrobił wyjątek i wyznał jakiej płci jest ich pociecha oraz czym jest dla niego rodzicielstwo.

W kwietniu 2023 Daniel Radcliffe i Erin Darke powitali na świcie swoje pierwsze wspólne dziecko. Nie od razu jednak ujawnili płeć malucha. Dopiero podczas rozmowy z Dennym Directo z portalu ETonline.com ujawnił, że jest szczęśliwym tatą chłopca!

Bunt dwulatka vs. Nokaut na ringu – co jest trudniejsze? |Jan Błachowicz w Tak trzeba żyć! Eska Rock

Jak radzi sobie Daniel Radcliffe jako świeżo upieczony tata?

Filmowy Harry Potter jest szczerze zafascynowany nową życiową rolą. Chętnie angażuje się wychowywanie syna i nie ukrywa, że jest bardzo dumny ze swojej partnerki, która świetnie radzi sobie jako mama.

To wspaniałe. Szalone i intensywne, ale maluch jest wspaniały, a Erin niesamowita – to prawdziwy przywilej móc spędzić z nim ten czas - zaczął Daniel Radcliffe - Zawsze zamierzałem wziąć trochę wolnego, co nie jest łatwe dla każdego, więc jestem w stanie po prostu spędzać z nim dużo czasu, co jest cudowne - dodał.

Daniel Radcliffe zdradził również, że w przyszłości zamierza podejmować się ról, które pozwolą mu spędzać dużo czasu z rodziną. Aktor nie chce, aby ominął go etap dorastania syna.

Na pewno będę bardziej selektywny (...) Myślę, że prawdopodobnie będę pracował trochę mniej przez następne kilka lat - oznajmił.

Obecnie aktor pracuje nad kolejnymi odcinkami "Cudotwórcy" - serialu o dwóch aniołach, które próbują przekonać Boga, aby nie skazywał ludzkości na zagładę. Do obowiązków jego filmowego bohatera należy odpowiadanie na modlitwy.