Dance Dance Dance, odcinek 3. Zobacz stylizacje uczestników! Która najlepsza?

2021-04-08 13:03 mm

Za kogo przebiorą się uczestnicy Dance Dance Dance 3 w najbliższym odcinku show? Przed nami kolejna odsłona tanecznego programu Telewizji Polskiej. Występy gwiazd zapowiadają się bardzo ciekawie! Wiemy już, jakie piosenki usłyszymy w programie i w jakich stylizacjach wystąpią uczestnicy Dance Dance Dance 3. Zobaczcie galerię!

Po tygodniu przerwy czas na kolejną odsłonę trzeciej edycji Dance Dance Dance. Uczestnicy odpoczęli na Wielkanoc i wrócili na scenę programu z nowymi siłami. W kogo wcielą się tym razem i jakie piosenki usłyszymy w najnowszym odcinku show? Znamy już stylizacje gwiazd, jakie zobaczymy w programie Dance Dance Dance 3 w piątek 9 kwietnia!

Dance Dance Dance - stylizacje gwiazd w odcinku 3

To już trzeci odcinek tegorocznej edycji Dance Dance Dance. Na kogo tym razem postawią jurorzy, a kto usłyszy od nich gorzkie słowa? Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk nie będą mieli łatwego zadania, bo uczestnicy tego sezonu dają z siebie wszystko. Jednak reguły są bezlitosne: któraś z par będzie musiała pożegnać się z programem. Kogo odeślą do domu jurorzy w piątek 9.04.2021?

W odcinku 3 programu Dance Dance Dance 3 scena zapłonie m.in. przy nutach słynnego hitu "Footloose". Do piosenki Blake'a Sheltona zatańczą Damian Kordas i Ola Nowak.

Przy hicie THESE BOOTS ARE MADE FOR WALKIN' autorstwa Jessici Simpson bawić nas będą Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, a Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy zatańczą do piosenki YOU'RE THE ONE THAT I WANT Johna Travolty i Olivii Newton-John.

Z kolei Paweł Bodzianny i Marta Paszkin zaprezentują swoje umiejętności taneczne przy kawałku MURDER ON THE DANCEFLOOR Sophie Ellis-Bextor. Najmłodsze uczestniczki, czyli Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, zatańczą razem do utworu TEMPERATURE, który wykonywał kiedyś Sean Paul.

Która z par zaprezentuje się najlepiej, a kto będzie musiał pożegnać się z programem? O tym przekonamy się już w piątkowy wieczór. Oglądajcie razem z nami tegoroczną edycję Dance Dance Dance i sprawdzajcie relacje zza kulis programu na Hotplota.pl.

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo
NAJNOWSZE