Dance Dance Dance: Kto w finale, a kto odpadł? WYNIKI

2021-05-08 22:10 mm
Dance Dance Dance
Autor: TVP

Czas na decydujące rozstrzygnięcie trzeciej edycji programu Dance Dance Dance 2021! Kto dostał się do finału, a kto musiał pożegnać się z show w siódmym odcinku? W sobotę 8 maja rozegrany został półfinał tanecznego show Telewizji Polskiej. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, ale regulamin jest nieubłagany: ktoś musiał opuścić program - w wielkim finale Dance Dance Dance jest miejsce tylko dla dwóch par.

Program Dance Dance Dance 3 dotarł do ostatniego etapu. W sobotę 8.05.2021 rozegrany został półfinał. Jurorzy wyłonili w nim dwie z trzech par, które powalczą o zwycięstwo trzeciej edycji tanecznego show TVP. 

Kto znalazł się w finale Dance Dance Dance, a kto odpadł w przedostatnim starciu? Wyniki półfinału poznaliśmy tuż po godzinie 22:00. Znajdziecie je poniżej.

Kto w finale Dance Dance Dance 2021?

O awans do finału trzeciej edycji show walczyły trzy pary: Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Do ostatniego odcinka tegorocznej serii przechodzą dwa duety, które zgromadziły największą liczbę punktów. Półfinałowi towarzyszyły ogromne emocje. Dały się one uczestnikom we znaki jeszcze przed sobotnim odcinkiem, a dokładniej - podczas próby. Treningi Oli Nowak i Damiana Kordasa nie wyglądały tak, jak mogła wymarzyć to sobie para. Duet borykał się z ogromnymi problemami i brakiem wiary w swoje umiejętności, co zaniepokoiło nawet ich choreografa Patryka Kownackiego. 

Czy kiepski okres wpłynął na wynik pary w półfinale?

W przedostatnim odcinku Dance Dance Dance 2021 do finału bez żadnego problemu zakwalifikowały się najmłodsze uczestniczki, Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. W ostatnich minutach sobotniego epizodu walka rozegrała się między Anią i Staszkiem a Damianem i Olą. Decydujący głos należał do Agustina Egurroli. Żeby dostać się do wielkiego finału, Ania i Staszek musieliby dostać od niego minimum 6,5 pkt.

Staszek, ta twoja solówka była bardzo słaba...

- zaczął Agustin, co nie wróżyło dobrze tej parze. Ostatecznie juror zdecydował się jednak przyznać duetowi aż 8 punktów! Decyzją Agustina Egurroli do wielkiego finału awansowali Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. To właśnie oni powalczą z Roxie i Oliwią o zwycięstwo trzeciej edycji Dance Dance Dance!

Tym samym z show odpadli Ola Nowak i Damian Kordas.

Zgadzacie się z decyzją jurorów?

Dance Dance Dance 2021 - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak
Autor: TVP / Dance Dance Dance
Dance Dance Dance 3 - Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak
Autor: TVP, Dance Dance Dance
Dance Dance Dance - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak
Autor: TVP
Dance Dance Dance 2021 - Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak
Autor: TVP / Dance Dance Dance
ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE