Dance Dance Dance: Agustin Egurrola poszedł do show "zgodnie ze swoim sumieniem"

2021-05-05 23:03 es
Agustin Egurrola - Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Od niedawna Agustin Egurrola sprawdza się w nowej roli. W nowym sezonie tanecznego show Dance Dance Dance wraz z Joanną Jędrzejczyk zajęli miejsca w fotelach jurorskich. Decyzja o przejściu choreografa z TVN-u do TVP była szeroko komentowana, również przez jego znajomych z planu. W kolejnych wywiadach Agustin Egurrola zapewnia, że to była przemyślana decyzja.

Nowy sezon Dance Dance Dance przyniósł sporo zmian. Z show zniknęli Anna Mucha oraz Robert Kupisz. Zostawione przez nich puste miejsca w fotelach jurorskich zajęli Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk. Ich współprac z TVP była szeroko komentowana. Również przez znajomych z branży.

W przypadku choreografa zmiana jest ogromna. Wcześniej Agustin Egurrola był w jury programu tanecznego stacji TVN. Zatem przeskok do TVP to nowość. Nie wszyscy pochwalają tę decyzję. Sceptyczna jest, chociażby koleżanka z planu - Kinga Rusin.

W kolejnych wywiadach Agustin Egurrola zapewnia, że decyzja jest dobrze przemyślana i ma związek wyłącznie z rozwojem artystycznym.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Agustin Egurrola o przejściu do TVP

Transfer z TVN do TVP wzbudził ogromne zainteresowanie. Z każdej strony analizowano powody, dla których Agustin Egurrola zdecydował się na taką zmianę. Jednak choreograf zapewnia, że chodzi wyłącznie o taniec i rozwój.

Taniec jest moją pasją, którą kieruję się całe życie i idę za tą pasją. I "Dance Dance Dance" to był kolejny przystanek na mojej tanecznej drodze, i to są moje priorytety w życiu, i idę do przodu. Ja idę zgodnie ze swoim sumieniem i jestem tam, gdzie jest taniec, gdzie moi tancerze mogą występować, gdzie mogę się realizować. Całe życie się uczyłem tańca, uczę tańca i chcę być w takich programach.

Mówił Agustin Egurrola w rozmowie z Party.

Temat zostanie zamknięty?

NAJNOWSZE