Dance Dance Dance 3 - Damian Kordas i Ola Nowak

i

Autor: TVP, Dance Dance Dance

Dance Dance Dance 3: Kiedy następny odcinek? Uwaga - zmieniona data!

2021-04-22 15:12

Kiedy obejrzymy kolejny odcinek Dance Dance Dance 3? Od ostatniego tygodnia kwietnia zmienia się dzień emisji show! Następny epizod DDD obejrzymy nie w piątek, jak dotychczas, a w sobotę wieczór. Zobaczcie szczegóły!

Przyzwyczailiście się już do tanecznych emocji w piątkowe wieczory? W takim razie uważajcie, bo od teraz taneczne show TVP zmienia datę emisji!

Od ostatniego tygodnia kwietnia trzecią edycję tanecznego show TVP2 widzowie będą mogli oglądać w soboty o godzinie 20:00.

Dance Dance Dance 3 - nowy dzień emisji

Przypomnijmy, że dotychczas program Dance Dance Dance emitowany był w piątkowe wieczory, dokładnie w tej samej porze, w której wcześniej Polsat pokazywał Taniec z gwiazdami.

Od 24 kwietnia 2021 roku taneczne zmagania uczestników widzowie będą mogli oglądać w soboty o 20:00 - nadal na kanale TVP2.

Co czeka nas w najnowszym odcinku? Sprawdźcie poniżej.

W najbliższym piątym odcinku na multimedialnej scenie zmierzą się cztery duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do kolejnego etapu przejdą jedynie trzy pary. Duet, który pożegna się z show w najbliższą sobotę, przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Przypomnijmy, że z programu odpadły dotychczas dwa duety. Trzeci odcinek był ostatnim dla Małgorzaty Opczowskiej i Roberta El Gendy. Tego samego wieczoru z programem pożegnali się również Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak.

Oglądajcie z nami piąty odcinek „Dance Dance Dance 3”. Przypominamy, że tuż po zakończeniu show na stronie Hotplota.pl znajdziecie wyniki i relację z najnowszego odcinka.

Sonda
Kto powinieni wygrać Dance Dance Dance 3?
Dance Dance Dance 3 - kryzys uczestników: 'Nie walczymy o punkty, walczymy o godność'