Dance Dance Dance: Damian Kordas doznał bolesnej kontuzji! Co z występem?

2021-04-15 10:11 mm
Dance Dance Dance - Damian Kordas
Autor: TVP, Dance Dance Dance

Tuż przed 4. odcinkiem programu Dance Dance Dance Damian Kordas doznał bardzo nieprzyjemnej kontuzji! Do zdarzenia doszło podczas treningu przygotowawczego do najnowszego epizodu. W sieci pojawił się film, na którym widać upadającego na podłogę uczestnika. Widok grymasu bólu na twarzy Damiana Kordasa nie wróży dobrze jego występowi! Czy da radę zatańczyć w najnowszym odcinku Dance Dance Dance 3?

Już w piątek 16 kwietnia uczestnicy Dance Dance Dance 3 kolejny raz wyjdą na scenę TVP, żeby zaprezentować widzom swoje umiejętności taneczne. Wiemy już, do jakich piosenek zatańczą pary i soliści - i możemy zapewnić, że odcinek 4 tanecznego show Telewizji Polskiej zapowiada się bardzo emocjonująco.

Ale niestety nie dla wszystkich uczestników będą to wyłącznie pozytywne emocje. W najbliższej odsłonie Dance Dance Dance 3 Damian Kordas będzie miał bardzo trudne zadanie. Podczas treningu przygotowującego do odcinka 4 uczestnik uległ bolesnej kontuzji!

Czy odbije się to na występie? Partnerka Damiana nie ma wątpliwości!

Poważna kontuzja Damiana Kordasa

Ola Nowak z przerażeniem obserwowała, jak Damian Kordas upada z bólem podczas treningu przed odc. 4 Dance Dance Dance. Uczestniczka jest przekonana, że wypadek jej partnera odbije się na piątkowym występie.

Zszedł w dół i coś mu tam strzeliło.

Nie wiem jak to będzie. No ja jestem przerażona. Nigdy jeszcze nam tak źle nie poszło i nie zanosi się na to, żeby występ był lepszy

- mówi rozgoryczona Ola Nowak.

Dance Dance Dance - Damian Kordas i Ola Nowak
Autor: TVP
Damian Kordas uległ bolesnej kontuzji! Co z występem?

Czwarty odcinek Dance Dance Dance 3 obejrzymy już w piątek o godzinie 20:35 na antenie TVP2. Kto odpadnie tym razem? Jak wypadnie występ kontuzjowanego Damiana i Oli? Tuż po zakończeniu show na Hotplota.pl znajdziecie wyniki najnowszego odcinka.

NAJNOWSZE