Dance Dance Dance 3: Roksana Węgiel ma już dość występów! Roxie ma kryzys

2021-04-16 11:11 mm
Dance Dance Dance - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak
Autor: TVP

To dopiero czwarty odcinek Dance Dance Dance 3, a Roksana Węgiel już przeżywa poważny kryzys! Roxie mówi otwarcie, że ma już czasami dość treningów i występów. Czy skrzydła podcięły jej krytyczne uwagi Agustina Egurroli? Jak kryzys Roksany Węgiel wpłynie na jej dalsze występy w tanecznym show TVP?

Już w piątkowy wieczór 16 kwietnia zobaczymy czwarty odcinek Dance Dance Dance 3. Uczestnicy dają z siebie wszystko, bo finał tegorocznej edycji zbliża się wielkimi krokami. W grze pozostały już tylko 4 pary i z pewnością każda z nich zrobi wszystko, żeby przekonać jurorów i widzów, że to właśnie ona zasługuje na zwycięstwo.

Przygotowania do odcinka 4 Dance Dance Dance kosztują wszystkich uczestników wiele potu i łez. Trudy treningów przerosły niemal wszystkich uczestników. „Walczymy o to, żeby nie było obciachu”, „jesteśmy zmęczone”, „nigdy tak źle nam nie poszło” - to słowa, które na krótko przed emisją czwartego odcinka tanecznego show słyszymy z ust gwiazd tej edycji.

Roksana Węgiel ma już dość. Kto jeszcze przeżywa kryzys?

To już półmetek programu Dance Dance Dance 3 i podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w teraz ten moment okazuje się być najtrudniejszym etapem. Nie dość, że uczestnicy mają zaledwie pięć dni na naukę choreografii ze znanych klipów i filmów muzycznych to w dodatku we znaki daje się zmęczenie spowodowane wielogodzinnymi codziennymi treningami przez kilkanaście ostatnich tygodni!

Wyraźny kryzys przed odc. 4 Dance Dance Dance przeżywają Roksana Węgiel i jej przyjaciółka, Oliwia Górniak.

Pierwszy raz mamy taki kryzys. Odechciewa się nam po prostu jak nic nie wychodzi cały czas. Jesteśmy zmęczone 

- mówiły podczas przygotowań do najnowszego odcinka Dance Dance Dance 3 Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. 

Czy na zmęczenie dziewczyn wpłynęła presja wywierana przez surowe oceny jednego z jurorów? Przypomnijmy, że Agustin Egurrola nie daje nastolatkom taryfy ulgowej, przez co zresztą sam zmaga się ze sporą falą krytyki ze strony fanów Roxie.

Ale nie tylko najmłodszy duet trzeciej edycji Dance Dance Dance boryka się z problemami na każdym kroku. 

Nie wiem, jak to będzie. Jestem przerażona. Nigdy jeszcze nam tak źle nie poszło i nie zanosi się, żeby występ był lepszy

 - wyznała załamana Ola Nowak, której partneruje Damian Kordas

My nie walczymy o punkty. My walczymy o godność, żeby nie było obciachu

- mówi z kolei zrezygnowana Marta Paszkin, która w programie tańczy z życiowym partnerem Pawłem Bodziannym

Choreografowie potwierdzają słowa uczestników Dance Dance Dance 3. Z ich relacji wynika, że Ania i Staszek mają problemy z choreografią, z tańcem do muzyki, a nawet z zapamiętaniem kroków!

Jak zmęczenie uczestników wpłynie na ich sceniczne występy oraz oceny Idy Nowakowskiej, Joanny Jędrzejczyk i Agustina Egurroli? Oglądajcie z nami najnowszy odcinek Dance Dance Dance 3 i sprawdźcie, kto odpadł z programu tym razem. Start o godzinie 20:35 w TVP2. Wyniki odcinka znajdziecie na Hotplota.pl.

Joanna Jędrzejczyk do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Jesteś sprzeczna sama ze sobą!
NAJNOWSZE