Dakota Johnson i Chris Martin uczestnikami wypadku! Ich kierowca najechał kobiecie na stopę

2019-08-08 14:26
Chris Martin, Dakota Johnson
Autor: Matrix Media Group/FaceToFace/REPORTER; Ouzounova / SplashNews.com/East News

Dakota Johnson i Chris Martin przeżyli nieprzyjemne chwile w Nowym Jorku. Para od niedawna znów jest razem po krótkim kryzysie, jednak zamiast cieszyć się odzyskanym szczęściem, otrzymali ostatnio solidną dawkę stresu. Wszystko z powodu kierowcy ich samochodu, który... najechał na przechodzącą kobietę!

Dakota Johnson i Chris Martin, którzy w czerwcu przeszli kryzys zakończony rozstaniem, znów są razem. Ostatnio okazało się, że swój udział w ich powrocie do siebie miała sama Gwyneth Paltrow, która zdecydowanie od samego początku kibicuje związkowi swojego byłego męża i aktorki.

>> To dzięki Gwyneth Paltrow Chris Martin i Dakota Johnson do siebie wrócili! "Jest szczęśliwa"

Parę znów można więc widywać razem. Ostatnio Dakota Johnson i Chris Martin spędzali w Nowym Jorku czas z synem muzyka i jego byłej żony, Mosesem. Niestety, sielankę zaburzyło nieprzyjemne zdarzenie na drodze.

Dakota Johnson i Chris Martin uczestnikami wypadku

Jak podają zagraniczne media, samochód, którym poruszała się cała trójka, uczestniczył w wypadku. Kierowca wokalisty i aktorki z nieznanego powodu przejechał po stopie przechodzącej kobiecie. Na miejsce została wezwana karetka, a Chris Martin osobiście upewnił się na miejscu, czy poszkodowanej nic poważnego się nie stało. W tym czasie Dakota Johnson i Moses przeszli do innego samochodu.

To zdecydowanie nie był dla nich miły dzień!

>> Dakota Johnson opłakuje szczelinę między zębami. "Zniknęła samoistnie!"

Dakota Johnson
Autor: CHRIS DELMAS/AFP/East News
Chris Martin
Autor: Matrix Media Group/FaceToFace/REPORTER
NAJNOWSZE