Dakota Johnson i Chris Martin świadkami na ślubie przyjaciela! To aktor serialu Shameless

2019-10-22 17:07 mw
Dakota Johnson i Chris Martin
Autor: Rex Features/East News, AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Dakota Johnson i Chris Martin nieczęsto pokazują się razem publicznie, ale ślub przyjaciół to wyjątkowa okazja. Zwłaszcza, że występowali na nim w roli świadków! Ślub odbył się w urzędzie, w gronie najbliższych osób i oczywiście w tajemnicy przed mediami. Pan młody to Jeremy Allen White - aktor znany z popularnego serialu Shameless.

W piątek 18 października w urzędzie stanu cywilnego w Beverly Hills odbył się ślub Jeremiego Allena White'a z Addison Timlin.

Jeremy to aktor znany z roli Lipa w serialu Shameless. Jego żona także jest aktorką - grała na przykład w serialu Californication.

Skromną uroczystość zaszczycili swoją obecnością wyjątkowi goście: Dakota Johnson i Chris Martin!

Para niezwykle rzadko pokazuje się razem publicznie, a ich związek owiany jest tajemnicą.

Jeremy Allen White
Autor: 0000554/Reporter/ East News

DAKOTA JOHNSON, CHRIS MARTIN... I TA TRZECIA

Związek Dakoty Johnson i Chrisa Martina z całą pewnością odbiega od schematów. Gwiazda "50 Twarzy Greya" i frontman grupy Coldplay spotykają się przynajmniej od 2017 roku, choć wiele źródeł podaje, że romans zaczął się znacznie wcześniej.

Chris Martin od 2003 roku był mężem Gwyneth Paltrow - para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci.

>> Dakota Johnson po metamorfozie: to nowe zęby?

Co ciekawe, była żona Martina (rozwód odbył się w 2016 roku) nie tylko nie ma nic przeciwko spotkaniom dzieci i ojca w towarzystwie jego nowej miłości, ale nawet sama zaprasza Dakotę Johnson do swojego domu!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE