Dagmara z „Królowych życia” została projektantką! Oto dres według jej pomysłu! [FOTO]

2020-05-30 20:00 DR
Dagmara Kaźmierska w dresie swojego projektu
Autor: Instagram / Dagmara Kaźmierska Dagmara Kaźmierska w dresie swojego projektu

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu „Królowe życia”, emitowanego na antenie telewizji TTV. Od dłuższego czasu prowadzi ona swoje biznesy. Teraz postanowiła zacząć projektować ubrania. Ostatnio pochwaliła się jednym ze swoich projektów. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Dagmara Kaźmierska to osoba, którą zna chyba każdy. Brała ona udział w wielu programach rozrywkowych, ale największą popularność przyniósł jej udział w programie „Królowe życia”. Emitowany na antenie telewizji TTV jest prawdziwym hitem, a Dagmara wyrosła na największą gwiazdę show. W programie można zobaczyć jej codzienne życie. Stąd wiemy, że gwiazda żadnego biznesu się nie boi. Do dzisiaj prowadzi ona swój butik z ekskluzywnymi ciuchami. Teraz postanowiła rozszerzyć swoją działalność, czym pochwaliła się na swoim instagramowym profilu.

Pojawił się tam post, w którym Dagmara Kaźmierska pisze o swoim nowym hobby. Poniżej prezentujemy Wam efekty końcowe i opis dołączony do zdjęcia:

🖤🌟🖤PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ POZNAJEMY W SZCZĘŚCIU 🌟PO TYM JAK ZNOSZĄ NASZE SUKCESY 🖤🌟🖤 😝💪👑👑👑Kochani 🌸Tylko samych szczerych ludzi wokół siebie Wam życzę 🌸🌸🌸Całuję mocno🌸Acha 😜ten dresik też mojego projektu 😘, że tak się pochwalę 😜😜😜🌸 @krolowe_zycia_official @ttv.pl #dagmarakazmierska #dagmarakaźmierska

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE