Scott Disick RZUCIŁ Sofię Richie dla Kourtney Kardashian? "Zawsze ją kochał!"

2020-05-30 17:00 KP
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: Fern / Splash News/EAST NEWS

Po rozstaniu Scotta Disicka i Sofii Richie nie brakuje tych, którzy triumfują: "A nie mówiłem?". Związek młodej modelki z celebrytą od początku wzbudzał ogromne emocje - podczas gdy jej zaangażowanie było oczywiste, on wciąż wolał niezobowiązującą relację i wykorzystywał każdą okazję do zbliżenia się do Kourtney Kardashian. Czyżby prawda jednak wyszła na jaw?

W związek Sofii Richie i Scotta Disicka od początku wierzyło niewielu fanów showbiznesu. Wszyscy pamiętali nie tylko imprezowy tryb życia Scotta Disicka, ale i jego słabość do Kourtney Kardashian - już będąc w relacji z córką Lionela Richie Scott wykorzystywał każdą wymówkę, by spotkać się z byłą, a część fanów nie miała wątpliwości, że ich relacje wychodzą daleko poza koleżeńskie stosunki.

Łatwo było odnieść też wrażenie, że Kourtney Kardashian szybko zaczęła wykorzystywać "prawo pierwszeństwa" i udowadniać Sofii Richie i światu, że w rzeczywistości Scott Disick należy do niej. Choć celebrytka nie była zainteresowana powrotem do byłego, chętnie pokazywała na Instagramie zdjęcia ze Scottem - chociażby niewinne fotki w piżamach.

Sofia Richie długo znosiła upokorzenia ze strony Kardashianki. I gdy ostatnio wydawało się, że parze na dobre zaczęło się układać, oni... zerwali.

Kourtney Kardashian przyczyna rozstania Scotta Disicka i Sofii Richie?

Scott Disick i Sofia Richie niespodziewanie zerwali w maju. Żadne z zainteresowanych nie skomentowało dotąd zakończenia związku, jednak media jak zawsze mogą liczyć na życzliwych informatorów. I tak znajomi Scotta nie mają wątpliwości - to on zostawił Sofię, bo wciąż myśli o swojej byłej!

>> Sofia Richie i Scott Disick zerwali na dobre. Dlaczego się rozstali? "Przerwa" nie pomogła

Scott zawsze będzie zakochany w Kourtney i to jest coś, z czym Sofia musiała się zmierzyć, zanim jeszcze zaczęła o nim myśleć na poważnie. To się nie zmienia. Po prostu stało się bardziej oczywiste, że jego rodzina jest dla niego ważniejsza niż ona, że będzie jego głównym priorytetem nad wszystkim i wszystkimi.

- czytamy.

Kourtney zawsze wahała się przed powrotem do Scotta lub nawiązaniem z nim romansu. Dawała mu wiele szans przez lata, a on mówił, że jej udowodni... ale mówiąc szczerze, pierwsza miłość nie jest czymś, o czym po prostu zapominasz. To, że jest ojcem ich trojga dzieci, wiąże ich na zawsze. Kourtney chce tego, co najlepsze dla Scotta i wie, że wiele razem przeszli.

- dodaje informator.

Czy teraz, gdy Sofia Richie nie jest już przeszkodą, Kourtney Kardashian da Scottowi szansę? A może teraz "gonienie króliczka" przestało być ciekawe...?

NAJNOWSZE