Czy Meghan Markle i książę Harry będą szczęśliwsi poza rodziną królewską? [SONDA]

2019-11-11 19:30 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: Chris Jackson - Getty/Rota / SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle od tygodni przeżywają kryzys w relacjach z mediami i innymi członkami rodziny królewskiej. Sussexowie coraz częściej wspominają w prywatnych rozmowach o tym, że nie czują się dobrze na świeczniku i marzą o życiu z dala od monarchii. Czy rzeczywiście byliby szczęśliwsi? Co o tym sądzicie?

Gdy książę Harry ogłosił 27 listopada 2017 roku zaręczyny z Meghan Markle, Wielka Brytania oszalała na punkcie amerykańskiej aktorki. W kolejnych miesiącach Meghan stała się ulubienicą mediów i Brytyjczyków oraz ikoną stylu. Dziś jednak księżna Sussexu jest dalej niż kiedykolwiek od tamtej sympatii - media od miesięcy krytykują każde kolejne jej posunięcie, a sama królowa Elżbieta II stanowczo zażądała zmian w stylu życia Meghan i Harry'ego.

Punktem krytycznym w ostatnich tygodniach był wywiad, w którym Meghan Markle i książę Harry otwarcie przyznali, że nie są zadowoleni ze swojego życia na dworze królewskim, a sama Meghan ogłosiła, że ona i jej mąż "nie żyją, a egzystują". Wywiad rozwścieczył królową, zwłaszcza, że w kolejnych dniach media obiegły plotki, według których Sussexowie poważnie rozważają wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych.

>> Królowa Elżbieta II WYBUCHŁA na Harry'ego i Meghan! Chce, by odeszli z rodziny królewskiej

Stosunek dworu do Meghan Markle i księcia Harry'ego jest w ostatnich tygodniach bardzo oschły. W obronie Sussexów nie stanęli książę William i Kate Middleton, a o ich oschłych relacjach świadczy też to zdjęcie z ostatnich obchodów Dnia Pamięci w Royal Albert Hall w Londynie. Książę Harry i Meghan Markle wylądowali na miejscach z dala od królowej i większości bliskich krewnych Harry'ego...

Meghan Markle i książę Harry na królewskiej gali
Autor: Rex Features/East News

>> Książę Harry i Meghan Markle posadzeni z tyłu na gali! Przed nimi Boris Johnson z dziewczyną

Meghan Markle i książę Harry od początku nie ukrywali, że nie podobają im się sztywne zasady życia w monarchii, często ograniczające prywatność jej członków. Sama Meghan coraz bardziej tęskni za rodzinnym Los Angeles i za każdym razem z wielką radością wraca do Stanów. Warto przypomnieć, że dotąd najgłośniejszym odejściem z rodziny królewskiej była abdykacja króla Edwarda VIII - brata ojca królowej Elżbiety II - który opuścił Wielką Brytanię, by móc poślubić swoją miłość, amerykańską dwukrotną rozwódkę, Wallis Simpson.

Czy Sussexowie naprawdę opuszczą rodzinę królewską? I czy przede wszystkim - naprawdę będzie im lepiej poza monarchią?

Dajcie znać w sondzie!

NAJNOWSZE