Cristiano Ronaldo nic sobie nie robi z wyroku! Przed sądem... rozdawał autografy

2019-01-22 11:48

Cristiano Ronaldo usłyszał wyrok za oszustwa podatkowe. Z sądu wyszedł cały w skowronkach!

W ostatnim czasie czarne chmury zebrały się nad Cristiano Ronaldo. Jednak piłkarz zupełnie się tym nie przejmuje.

Powszechnie wiadomo, że zarobki Cristiano Ronaldo to tak ogromne kwoty, że zwykli śmiertelnicy mogą dostać zawrotu głowy. A co oznaczają wysokie zarobki? Gigantyczne podatki... To właśnie z nimi sporo sportowców i gwiazd ma problemy. Hiszpański fiskus ustali, że Cristiano Ronaldo nie odprowadził ponad 15 mln euro podatków! Piłkarz stanął przed sądem, by odpowiedzieć za swoje niedopatrzenie.

>> Shakira stanęła przed sądem! Gwiazda nie zapłaciła ponad 14 milionów euro podatków

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo zadowoleni opuszczają sąd

Co przychodzi Wam na myśl, gdy patrzycie na zdjęcia Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo? Zakochana para wychodzi z randki? Otóż rzeczywistość jest nieco inna...

Chociaż humory na to nie wskazują, to Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo właśnie wyszli z sądu. Ich dobre nastroje są tym dziwniejsze, że Cristiano Ronaldo został uznany WINNYM przestępstw podatkowych.

Gdyby taki sam wyrok usłyszał "zwykły" człowiek, to pewnie by się załamał... Jednak dla Cristiano Ronaldo 18 milionów euro kary to jak nic! Znacznie ważniejsza dla piłkarza i jego rodziny była na pewno kwestia pozbawienia wolności. Istniała opcja, że Cristiano Ronaldo trafi do więzienia za oszusta podatkowe. Jednak piłkarz zatrudnił dobrego prawnika i skończyło się jedynie na wyroku w zawieszeniu.

>> Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez biorą ślub we Włoszech! Wybrali już kościół?

Znikająca perspektywa trafienia do więzienia faktycznie mogła wprawić Cristiano Ronaldo w dobry nastrój. Piłkarz po wyjściu z sądu rozdawał autografy i rozmawiał z dziennikarzami. Zapewnił, że "wszystko jest idealnie".

Teraz gdy Cristiano Ronaldo usłyszał wyrok za oszustwa podatkowe, może spokojnie zająć się innymi sprawami. Sportowiec i Georgina Rodriguez są w trakcie przygotowań do ślubu.

NAJNOWSZE