Wielomilionowy majątek Maca Millera podzielony między kolegów i rodzinę! Kto co dostanie?

2019-09-18 13:42 nk
Mac Miller
Autor: Rex Features/East News

Mac Miller zostawił po sobie majątek szacowany na ponad 11 milionów dolarów. Część z rzeczy należących do zmarłego artysty otrzymają jego przyjaciele, a reszta trafi do rodziców i brata. Znamy szczegóły na temat podziału spadku po raperze i producencie, który rok temu przedawkował narkotyki. Sprawdżcie!

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku w wyniku przedawkowania narkotyków. 26-letni raper i producent pozostawił po sobie majątek, który został wyszacowany na 11,3 mln dolarów. Kto dostanie fortunę artysty? Nie tylko jego rodzina, ale i przyjaciele!

Mac Miller: spadek podzielony!

Ponad rok zajęło określanie, kto co dostanie z majątku Maca Millera. Przedstawiciele muzyka wypełnili właśnie nowe dokumenty, w których wymieniają jego stan posiadania, wliczając w to rzeczy osobiste, nieruchomości, gotówkę i pieniądze na kontach w banku.

Wiele przedmiotów należących do rapera, zgodnie z jego wolą i instrukcjami zaufanych mu ludzi, otrzymają koledzy zmarłego. Jak podaje amerykański serwis TMZ, niejaki Bryan Johnson ma dostać wszystkie ubrania i sprzęty elektroniczne Maca, w tym jego telewizor, laptop, iPady itp. Kolejny kolega, Q Chandler-Cuff, zostanie posiadaczem ponad 20 sztuk biżuterii, wycenianych na dziesiątki tysięcy dolarów. Jeszcze inny kumpel, Dylan Rectenwald, otrzyma instrumenty i akcesoria muzyczne, w tym gitarę za 5 tysięcy dolarów. Meble zaś trafią do Jimmy'ego Murtona.

Resztę rzeczy Maca Millera, łącznie z 5 milionami dolarów na kontach bankowych, dziedziczy jego rodzina.

Zobacz też:

NAJNOWSZE