Cristiano Ronaldo gnębił Jasmine Lennard przez dekadę!? Prawnicy piłkarza zaprzeczają

2019-01-10 8:43
Cristiano Ronaldo z rodziną w Londynie
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Kolejna kobieta oskarża Cristiano Ronaldo! Jasmine Lennard twierdzi, że piłkarz przez 10 lat związku ją terroryzował. Prawnicy sportowca odpowiadają: to fałszywe i zniesławiające.

Jeszcze do niedawna życie Cristiano Ronaldo wydawało się idealne. Wszystko się zmieniło kilka miesięcy temu, gdy Cristiano Ronaldo został oskarżony o gwałt. I chociaż prawnicy sportowca zaczęli działać szybko i zapewniać, że oskarżenia są fałszywe, to i tak niesmak pozostał.

>> Prawnik Cristiano Ronaldo: "Dokumenty o gwałcie są sfałszowane!" Wykradli je hakerzy?

Później doszły jeszcze inne kłopoty. Okazało się, że Cristiano Ronaldo ma problemy finansowe. Piłkarz musi oddać fiskusowi ogromną sumę. Na tym jednak nie koniec problemów sportowca...

>> Cristiano Ronaldo WINNY oszustw podatkowych! Zapłaci fortunę i dostanie 2 lata WIĘZIENIA

Kolejna kobieta oskarża Cristiano Ronaldo

W ostatnich tygodniach medialny szum wokół Cristiano Ronaldo nieco ucichł. Piłkarz cieszył się spokojem w gronie rodziny, aż nagle... Kolejne kobieta oskarża Cristiano Ronaldo!

>> Rodzina Cristiano Ronaldo na jednym zdjęciu. Georgina Rodriguez i czwórka dziedziaczków

Gwiazda brytyjskiego show Celeb Big Brother twierdzi, że spotykała się z piłkarzem przez 10 lat. W tym czasie Jasmine Lennard była poddawana emocjonalnym nadużyciom i groźbom. Lennard twierdzi, że ostatnio oglądała "Surviving R. Kelly" i została zainspirowana do wystąpienia przeciwko Cristiano Ronaldo... Czuje się zmuszona pomóc Kathryn Mayorga, kobiecie, która pozywa sportowca za gwałt.

Prawnicy piłkarza zadziałali błyskawicznie. Cristiano Ronaldo zaprzeczył oskarżeniom. Co więcej, jego ludzie nazwali je "fałszywymi i zniesławiającymi". Zamierzają iść w tej sprawie do sądu.

Kto tu kłamie?

NAJNOWSZE