Córka Romana Polańskiego i Celine Dion obok siebie na Paryskim Tygodniu Mody! [ZDJĘCIA]

2019-07-04 17:50
Celine Dion i Morgane Polański na pokazie mody
Autor: Laurent VU/SIPA/SIPA/East News

Morgane Polański i Celine Dion wspólnie podziwiały pokaz Alexandre'a Vauthiera w ramach Paryskiego Tygodnia Mody. Czy córka polskiego reżysera miała okazję zaprzyjaźnić się z wielką gwiazdą muzyczną? Celine towarzyszył jej przyjaciel, tancerz Pepe Munoz. Zobaczcie zdjęcia!

Celine Dion jest bez wątpienia jedną z największych muzycznych gwiazd świata. Przez lata kariery zbiła gigantyczną fortunę, ale także ogromny kapitał, jeśli chodzi o fanów. Czy jest na globie ktoś, kto nie słyszał o Celine Dion?? Jeśli przed premierą piosenki My Heart Will Go On z filmu Titanic można było jeszcze mieć co do tego cień wątpliwości, to teraz już na pewno nie można!

Jedno jest więc pewne - usiąść koło Celine Dion GDZIEKOLWIEK, to już ogromny zaszczyt. Ale usiąść koło Celine Dion w pierwszym rzędzie najbardziej prestiżowej imprezy modowej we Francji (która sama w sobie jest kolebką fashionizmu), to już szczyt marzeń każdego przeciętnego śmiertelnika. No ale w przypadku Morgane Polański o przeciętności przecież mówić nie można...

Kim jest Morgane Polański?

Morgane to córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner. 26-latka ma młodszego brata, Elvisa Polańskiego. Ona sama, pochodząc z filmowej rodziny, również związała się z kinematografią zawodowo. Morgane wystąpiła w kilku filmach swojego ojca, m.in. w Dziewiątych Wrotach w 1999 roku (tu grała jedynie epizodyczną rolę), w Pianiście w 2002 roku, w Oliverze Twiście w 2005 i w Autorze Widmo w 2010 roku.

Morgane Polański największą popularność zdobyła dzięki roli księżniczki Gizele w serialu Wikingowie.

Poza aktorstwem Morgane ma także doświadczenie reżyserskie. Nakręciła dwa filmy: The Understudy w 2016 roku i La Caresse w 2017.

Morgane Polański i Celine Dion obok siebie na pokazie mody

Na pokaz nowej kolekcji jesień/zima 2019 Alexandre'a Vauthiera Celine Dion przybyła wraz ze swoim przyjacielem, przystojnym tancerzem Pepe Munozem. Gwiazda wyglądała spektakularnie w swojej kremowej kreacji, eksponującej zgrabne nogi 51-letniej diwy. Po jej prawej stronie siedział Munoz, a po prawej - córka polskiego reżysera! Morgane wybrała na tę imprezę znacznie skromniejszy wiśniowy komplet.

Jak myślicie, panie zaprzyjaźniły się?

Zobaczcie zdjęcia!

Celine Dion i Morgane Polański na pokazie mody
Autor: Laurent VU/SIPA/SIPA/East News
Celine Dion i Morgane Polański na pokazie mody
Autor: Laurent VU/SIPA/SIPA/East News
Celine Dion i Morgane Polański na pokazie mody
Autor: Laurent VU/SIPA/SIPA/East News
NAJNOWSZE