Magdalena Różczka, Wanda Marzec

i

Autor: AKPA Wanda Marzec zagrała w serialu "Rojst Millenium" ze swoją mamą

Dzieci gwiazd

Córka Magdaleny Różczki dostała poważny angaż. Rośnie z niej prawdziwa gwiazda kina

2024-03-13 12:20

16-letnia Wanda Marzec miała szansę pokazał się szerszej publiczności w serialu "Rojst Millenium". Zagrała u boku swojej mamy, Magdaleny Różczki. Aktorka wyznała, jak współpracowało jej się z własną pociechą.

"Rojst Millenium" to trzecia i ostatnia część kryminalnej trylogii w reżyserii Jana Holoubka, w której możemy oglądać takie gwiazdy jak Andrzej Seweryn, Łukasz Simlat, Piotr Fronczewski, Dawid Ogrodnik, Zofia Wichłacz, czy Magdalena Różczka i jej córka Wanda Marzec. 16-latka. choć dopiero przeciera szlaki w filmowym świecie, spotyka się z wieloma pozytywnymi komentarzami na temat swojej gry aktorskiej. Jeżeli pójdzie w ślady mamy, ma szansę na wielką karierę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Bosak z nową ukochaną na ściance. To ONA skradła serce aktora

Największe skandale na Oscarach | To Się kręci #31

Wanda Marzec ma aktorstwo we krwi

Wanda Marzec przyszła na świat w 2008 roku. Jest córką aktorki Magdaleny Różczki oraz reżysera Michała Marca, który był mężem Magdy w latach 2007-2013. Parę łączyła płomienne uczucie, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Magdalena poznała Jana Holoubka, z którym na początku łączyła ją wyłącznie przyjaźń. Z czasem jednak zaczęli się w sobie zakochiwać, aż pewnego dnia aktorka zrozumiała, że odejście od Michała będzie najlepszym rozwiązaniem. Złożyła dokumenty rozwodowe, a w 2013 roku definitywnie zakończyło się ich małżeństwo. Od tamtej pory dzielą się opieką nad Wandą.

Internauci o debiucie Wandy Marzec w serialu "Rojst Millenium"

Nastolatka próbuje swoich sił przed kamerą. Przed laty zagrała w dokumencie „Pocztówka z republiki absurdu”, a niedawno dostała angaż w serialu "Rojst Millenium". Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z planu zdjęciowego, a pod postem pojawiły się liczne komentarze, w których internauci pochwalili jej udział w produkcji.

Ogromnie dziękuję za szansę oraz zaufanie dzięki któremu mogłam przeżyć przygodę życia!!!!!! Uczestniczenie, a szczególnie debiutowanie w tym projekcie jest ogromnym wyróżnieniem za które będę dozgonnie wdzięczna dołożenie swojej malutkiej cegiełki do tak zajebistej produkcji jaką jest Rojst, było spełnieniem moich najśmielszych marzeń! możliwość zaczynania przygody z aktorstwem w towarzystwie tak wielu niesamowitych, troskliwych a przede wszystkim cholernie utalentowanych fachowców jak i dzielenie ekranu z największymi idolami i inspiracjami było czymś, o czym nawet nie śmiałam śnić.... każdy dzień i godzina spędzona na planie była dla mnie ogromną nauką i świetną zabawą - napisała Wanda.

- wspaniała!!!! mądra i zdolna! - czytamy pod serią zdjęć z planu - Love you Wendy!!! cudna jesteś - czytamy dalej - Oglądam serial bardzo ładnie zagrałaś - napisał kolejny użytkownik Instagrama.