Córka Kylie Jenner jeździ na snowboardzie! Zobaczcie film ze stoku. Tak śmiga Stormi!

2019-12-08 12:57 mw
Kylie Jenner i Stormi na desce
Autor: Twitter/Sipa USA/East News, instagram.com / Kylie Jenner

Wielu fanów myślało, że kiedy Kylie Jenner opublikowała filmiki ze sklepu sportowego, w którym jej córka Stormi Webster przymierzała deskę snoaboardową, chodziło tylko o lans i kolejne odsłony na Instagramie. Czy 22-miesięczna dziewczynka poradzi sobie na snowboardzie? Kylie Jenner udowadnia, że tak i publikuje filmik ze stoku. Trzeba przyznać, że mała Stormi naprawdę radzi sobie całkiem nieźle...

O tym, że Kylie Jenner oficjalnie otworzyła sezon zimowy, donosiliśmy już na Hotplota.pl dwukrotnie. Pierwszy znak, że najmłodsza z sióstr Kardashian/Jenner w imieniu reszty rodziny rozpoczęła tegoroczną przygodę z białym szaleństwem, to wizyta w sklepie sportowym.

Przypomnijmy - kilka dni temu Kylie Jenner opublikowała na swoim Insta Story dwa filmiki z salonu narciarskiego. Widać na nich, jak mała Stormi Webster przymierza się do deski snowboardowej. Zachwycona mama stwierdziła wtedy, że jej córka ma do snowboardu "naturalny talent".

>> Kylie Jenner uczy 22-miesięczną Stormi jazdy na snowboardzie! [WIDEO] "Czekałam za długo!"

CÓRKA KYLIE JENNER JUŻ JEŹDZI NA SNOWBOARDZIE

Mała Stormi Webster ma dopiero 22 miesiące i wielu fanów Kylie Jenner zastanawiało się, czy na snowboard nie jest dla niej aby jeszcze za wcześnie. Tymczasem wielu trenerów sportów zimowych mówi, że przygodę dziecka z białym szaleństwem można zaczynać już od bardzo wczesnego wieku - oczywiście z zachowaniem rozsądku i z zachowaniem bezpieczeństwa.

Zdaje się, że Kylie Jenner posłuchała tych rad. Celebrytka od kilku dni przebywa w górach. W piątek na jej Instagramie podziwialiśmy fotki, na których Kylie i jej przyjaciółka chwalą się figurami w bardzo obcisłych zimowych kombinezonach. Na pozowaniu jednak przygoda Kylie Jenner ze śniegiem bynajmniej się nie kończy. W weekend celebrytka zabrała na stok córkę.

Stormi zaliczyła właśnie swoją pierwszą jazdę na desce! Jak jej poszło? Zobaczcie sami:

Wyświetl ten post na Instagramie.
I can’t handle this 😫😍❄️🏂 Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

Trzeba przyznać, że jak na pierwszy raz, córka Kylie Jenner i Travisa Scotta radzi sobie całkiem dobrze - utrzymuje równowagę i nie boi się upadku :) 

Oby tak dalej! 

Wyświetl ten post na Instagramie.
storm’s first snow trip ⚡️🌨 Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE