Córka Eminema wygląda HOT na nowym selfie! Wyrosła na piękną kobietę! Podobna do taty?

2019-10-02 15:36 nk
Eminem sprawcą włamania?! Jest nagranie z monitoringu!
Autor: BEI/REX Shutterstock /EAST NEWS

Niektórzy uważają, że Hailie Jade Scott Mathers jest podobna do rapera jak dwie krople wody. Polemizowalibyśmy, czy aż tak, ale jedna kwestia nie pozostawia żadnych wątpliwości: 23-letnia córka Eminema wyrosła na naprawdę niezłą laskę! Zobaczcie jej nowe selfie na Instagramie!

Eminem poświęcił swojej córce sporo miejsca w swoich piosenkach. Raper nigdy nie ukrywał, że Hailie Jade - owoc burzliwego związku artysty z byłą żoną, Kim Anne Scott - jest dla niego bardzo ważna. Dziś, wiele lat po tym jak artysta rapował o niej w swoich utworach, dziewczyna ma już 23 lata! I trzeba powiedzieć wprost - wyrosła na HOT LASKĘ!

Hailie Scott Mathers podobna do ojca?

Hailie ma oczywiście konto na Instagramie, na którym obserwuje ją 1,7 mln ludzi! Dziewczyna często zamieszcza na nim swoje selfiaki, a fani zachwycają się, jaka jest piękna. Niektórzy uważają, że najnowsza fotka córki Eminema zdradza jej uderzające podobieństwo do ojca.

"Hailie Scott Mathers wygląda identycznie, jak jej tata, Eminem, na nowym selfie" - krzyczy nagłówek w amerykańskim serwisie plotkarskim HollywoodLife. Tę opinię potwierdza sporo fanów Ema, jak i samej Hailie. Naszym zdaniem to stwierdzenie jest jednak dużą przesadą!

Jak uważacie?

Eminem (22.04)
Autor: RTimages / Splash News/EAST NEWS

Zobacz też:

NAJNOWSZE