Eddie Murphy i Bria Murphy

i

Autor: EAST NEWS / Paramount/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East Ne Eddie Murphy wydał córkę za mąż

Córka Eddiego Murphy'ego wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, ale to jej mama zrobiła furorę

2022-07-15 12:08

Eddie Murphy wydał za mąż swoją najstarszą córkę. Aktor odprowadził pannę młodą przed ołtarz, a na sali weselnej poprosił ją do tańca. Zdjęcia obiegły internet, a Bria Murphy zrobiła na internautach ogromne wrażenie. W koronkowej kreacji prezentowała się obłędnie. Jednak nie mniej niż jej mama, która pojawiła się w ognistej stylizacji. Przyćmiła swoją córkę?

W sobotę 9 lipca Bria Murphy stanęła na ślubnym kobiercu z wybrankiem serca, 36-letnim aktorem Michaelem Xavierem. Choć jej rodzice rozstali się w 2006 roku, pozostają w dobrych relacjach. Oboje pojawili się na ceremonii, aby świętować zamążpójście swojej pociechy.

Eddie Murphy wydał za mąż najstarszą córkę. Za kogo wyszła Bria Murphy?

Bria Murphy urodziła się w 1989 roku. Próbowała iść w ślady ojca grając w takich produkcjach filmowych jak "Idealnie dobrani" czy "Szofer do usług", jednak ostatecznie zdecydowała się zostać malarką. Bria jest współzałożycielką "ArtUs Gallery", gdzie można zakupić jej prace.

W zeszły weekend Eddie Murphy odprowadził ukochaną córkę przed ołtarz, gdzie powiedziała sakramentalne "tak" Michaelowi Xavierowi. Na rodzinnej uroczystości pojawiło się 250 gości. Po ceremonii goście udali się na salę weselną, gdzie odbyła się impreza. Eddie nie omieszkał poprosić swojej córki do tańca, a wideo zostało zamieszczone w sieci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bradley Cooper ZESWATANY z powiernicą Hillary Clinton. To sprawka Anny Wintour

Mama panny młodej przyćmiła córkę na jej ślubie. Nicole Mitchell Murphy olśniła wyglądem i kreacją

Jak to bywa, przy okazji ślubów gwiazd lub ich bliskich, internauci żywo interesują się kreacjami weselnymi. Tym razem również nie było inaczej, a trzeba przyznać, że Bria prezentowała się obłędnie w swojej koronkowej sukni. Kreacja o dopasowanym kroju uwydatniała atuty panny młodej, a rozkloszowany dół nadawał jej syreniego charakteru. Nie tylko Bria olśniła wszystkich swoją stylizacją. Jej mama również błyszczała podczas uroczystości. Nie ma wątpliwości, że 54-latka to przepiękna kobieta. Eddie i Nicole doczekali się pięciorga dzieci, a kobieta nadal zachwyca idealnym ciałem. Na ślub córki zdecydowała się włożyć połyskującą, buRgundową suknię i złotą biżuterię. Włosy upięła w kucyk, a gładko ułożone włosy podkreśliły rysy jej twarzy. Czy Nicole skradła całe show? Oceńcie sami.

Eddie Murphy i Bria Murphy

i

Autor: Screen/Instagram/@people Eddie Murphy wydał córkę za mąż
Specjalnie dla ESKI - Will i Guy z Coldplay! Rozmawia Michu Sobkowski