Conor McGregor aresztowany za napaść seksualną i EKSHIBICJONIZM? Nowe szczegóły!

2020-09-13 8:26 mm
Conor McGregor
Autor: Steve Marcus/Getty AFP/East News

Conor McGregor trafił do aresztu! Podczas wakacji na Korsyce zawodnik MMA został zatrzymany przez policję pod zarzutem napaści na tle seksualnym. Conor McGregor miał się także publicznie rozbierać. Mistrz UFC został aresztowany 10 września. Co dokładnie się stało?

O aresztowaniu Conora McGregora doniósł jako jeden z pierwszych amerykański serwis TMZ. 

Conor McGregor został zatrzymany i przesłuchany przez korsykańską policję w sobotę 12 września. Powodem aresztowania były wydarzenia, które miały rozegrać się dwa dni wcześniej. Sportowcowi zarzuca się ekshibicjonizm i usiłowanie napaści seksualnej.

Conor McGregor spędzał na Morzu Śródziemnym wakacje, żeglując prywatnym jachtem wspólnie ze swoją narzeczoną, Dee Devlin. 10 września zawodnik MMA przebywał na Korsyce. Tam miał dopuścić się przestępstw na tle seksualnym. 

Po skardze złożonej na niego 10 września, w której wymieniono czyny, jakie można opisać jako usiłowanie napaści na tle seksualnym i ekshibicjonizm, pan Conor Anthony Mac Gregor został przesłuchany przez żandarmerię

- czytamy w oświadczeniu wydanym przez korsykańską prokuraturę.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Conor McGregor aresztowany. Co wydarzyło się na Korsyce?

Jak podaje serwis TMZ, wydarzenia opisane przez prokuraturę miały mieć miejsce w jednym z barów na Korsyce. Zawodnik UFC przebywał na wyspie w ramach rejsu, jaki odbywał ze swoją wieloletnią dziewczyną, a od niedawna narzeczoną, Dee Devlin.

McGregor i Devlin wychowują razem dwójkę dzieci.

Conor McGregor
Autor: Invision/Invision/East News

Tymczasem w mediach pojawiły się oświadczenia przedstawicieli sportowca, którzy stanowczo zaprzeczają, jakoby ich klient dopuścił się jakichkolwiek niewłaściwych zachowań opisanych w prasie. 

Z informacji rzecznika Conora McGregora wynika, że sportowiec został przesłuchany i zwolniony. Reprezentant zawodnika poinformował też, że jego klient zaprzecza oskarżeniom o napaść seksualną.

NAJNOWSZE