Cody Simpson był szczęśliwy z Miley Cyrus? Jego siostra komentuje ich związek

2021-01-13 19:09 es
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: JOGA, JAPZ/Backgrid/East News

Swojego czasu Cody Simpson i Miley Cyrus tworzyli najgłośniejszą parę show-biznesu. Ich romans był bardzo intensywny, lecz dość krótki. Media plotkarskie wróżyły im dłuższy staż niż 10 miesięcy. A jak tę relację ocenia siostra Cody'ego Simpsona, Alli?

Cody Simpson i Miley Cyrus byli parą niedługo po rozstaniu się gwiazdy z mężem. Randkowali przez 10 miesięcy, by ostatecznie zerwać latem. Wówczas Miley Cyrus mówiła na Instagramie, że ich drogi faktycznie się rozchodzą, ale ponieważ są przyjaciółmi od dekady, to pozostają w dobrych relacjach.

Czy jej wersję potwierdzi siostra Cody'ego Simpsona, Alli?

ESKA XD #013

Siostra Cody'ego Simpsona o jego związku z Miley Cyrus

Alli Simpson wystąpiła w odcinku I'm a Celebrity...Get Me Out of Here!. Zdradziła, że kilka razy spotkała Miley Cyrus i wydała się jej "piękna". Tłumaczyła, że para była „tak zirytowana” plotkami o ich związku, że doszło do tego, że nie mogli „już na to patrzeć”.

Modelka ujawniła także, że Cody Simpson i Miley Cyrus „praktycznie mieszkali razem” w czasie pandemii koronawirusa, ponieważ lock down nastąpił wkrótce po tym, jak zaczęli się spotykać.

Zapytana, o to, czy związek jej brata z Miley Cyrus był „prawdziwy, czy tylko dla zabawy”, Alli potwierdziła, że relacja była prawdziwa.

NAJNOWSZE