Miley Cyrus dekoruje dom... seks zabawkami! „Seks i wystrój wnętrz idą w parze”

2021-01-03 11:03 es
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus lubi szokować. Gwiazda umie zaskoczyć nie tylko swoim wizerunkiem. Do odważnych stylizacji zdarzyliśmy się już w zasadzie przyzwyczaić. Tym razem wokalistka ujawniła, że dekoracje w domu robi z... seks zabawek!

Miley Cyrus to rasowa skandalistka! Gwiazda dobrze wie, co na siebie włożyć (lub zdjąć ;)), co powiedzieć, żeby rozpisywały się o niej wszystkie media. Tak było i tym razem! Okazuje się, że gwiazda ma bardzo oryginalny gust, jeśli chodzi o dekoracje wnętrz. Miley Cyrus ozdabia dom seks zabawkami!

Miley Cyrus dekoruje dom seks zabawkami

Wokalistka przyznała na początku grudnia, że ​​w obliczu trwającej pandemii koronawirusa ucieka się do „częstego seksu na FaceTime”. A teraz Miley Cyrus ujawniła, że ​​seks jest również stałym elementem wystroju jej domu.

W ostatnim wywiadzie Miley Cyrus wyznała, że używa zabawek erotycznych, aby ożywić dekoracje swojego domu.

ESKA XD #013

Lubię zabawki erotyczne. Kupuję je dla siebie, ale w końcu używam ich do aranżacji wnętrz. Seks i wystrój wnętrz idą w parze.

Stwierdziła Miley Cyrus.

Gwiazda przyznała też, że ma problem z wyborem konkretnego stylu w domu. Gdy nie może się zdecydować na wybór koloru - stawia na wszystkie po trochu. Cóż... na pewno jest tam bardzo seksownie!

NAJNOWSZE