Cody Simpson i Marloes Stevens oficjalnie parą! Zdjęcia i film pokazała jego mama

2020-12-29 7:48 mm
Cody Simpson i Marloes Stevens
Autor: ERPO/Backgrid/East News

Cody Simpson i Marloes Stevens już oficjalnie są parą! Piosenkarz po miesiącach randkowania z modelką przerwał milczenie i wreszcie przyznał się do związku. Kiedy dokładnie zaczęli się umawiać? Okazuje się, że Cody nie czekał zbyt długo po zerwaniu z Miley Cyrus.

Krótko po tym, jak Cody Simpson i Miley Cyrus zakończyli swój trwający kilka miesięcy związek, w sieci pojawiły się zdjęcia piosenkarza w towarzystwie tajemniczej blondynki. Szybko okazało się, że artysta spędza czas w towarzystwie modelki Marloes Stevens. Przez pewien czas nie było jednak jasne, czy Cody ma nową dziewczynę, czy też może jest to tylko przyjaciółka bądź współpracownica piosenkarza. 

Kiedy jednak do sieci trafiły kolejne zdjęcia tych dwoje, dla większości stało się jasne, że Marloes Stevens to nowa dziewczyna przystojnego Australijczyka.

Sam Cody Simpson jednak ani razu nie skomentował sprawy. Aż do teraz!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Cody Simpson przerywa milczenie

Tuż przed końcem roku Cody Simpson zdecydował się oficjalnie wyjaśnić sprawę swoich relacji z Marloes Stevens. 29 grudnia na Instagramie pojawił się post, który rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Cody Simpson spędził święta ze swoją dziewczyną. Potwierdza to seria filmików i zdjęć opublikowanych na Insta przez mamę 23-letniego piosenkarza!

Angie Simpson opublikowała post, w którym znalazły się filmiki oraz zdjęcia upamiętniające rodzinne święta w jej domu. Nie zabrakło na nich Cody Simpsona i jego nowej dziewczyny. Przewińcie fotki i zobaczcie sami!

Wcześniej Cody Simpson spotykał się z Miley Cyrus. Związał się z nią po tym, jak artystka rozstała się z jego rodakiem, Liamem Hemsworthem, z którym była związana przez ponad 10 lat.

NAJNOWSZE