Coachella: Maffashion na nowych zdjęciach jako "neon kosmitka". Fajna stylizacja?

2019-04-18 13:53

Maffashion opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcia z festiwalu Coachella 2019. Jak bawi się Julka na największym amerykańskim festiwalu? Jaką stylizacją postanowiła tym razem podbić Coachellę? Zobaczcie nowe foty i szczegóły wyprawy Maffashion na Coachellę.

Trwa festiwal Coachella 2019. W samym środku kalifornijskiej pustyni do niedzieli 21 kwietnia bawią się tłumy amerykańskich fanów i kilka polskich blogerek modowych. Wśród nich - Maffashion.

Julia Kuczyńska nie próżnuje i swój wypad na Coachellę traktuje równie sumiennie, jak pracownik miesiąca potraktowałby delegację do Warszawy. Maffashion każdego dnia rzetelnie relacjonuje swoje coachellowe perypetie, opisując w szczegółach na Insta Story nawet takie drobiazgi, jak stan hotelowej łazienki :)

Oczywiście nie brakuje też zdjęć z festiwalowymi stylizacjami, w których specjalizuje się Maffashion.

COACHELLA 2019
Ariana Grande, Coachella 2019 (16.04.2019)

Autor: SplashNews.com/East News

Coachella: Ariana Grande oddała hołd Mac Millerowi! Nie wszyscy zauważyli...

MAFFASHION NA COACHELLI JAKO "NEON KOSMITKA"

Spośród instagramowych fotek Maffashion zrobionych na festiwalu Coachella naszą uwagę przykuły zwłaszcza zdjęcia, które pojawiły się w sieci we wtorek 16 kwietnia.

"Tym razem nie ma wianków, nie ma trenów, kapeluszy i naklejek... postawiłam na coś kompletnie innego w tej stylizacji. Nawiazując do genialnych instalacji na terenie festivalu... był tu ogromny astronauta, zatem ja jestem neon kosmitka. Jak się bawić to po całości! Taka jest właśnie coachella, z przymróżeniem oka, kolorowa, bez granic i spiny. Artyści, muzyka, atmosfera, pogoda, ludzie i ich nastawienie tworzą ten wyjątkowy barwny klimat! Wiem co mnie tu spotka dlatego tak chętnie wracam 👌🏼" - napisała Maffashion przy jednym ze zdjęć.

Zobaczcie te i pozostałe foty Maffashion z Coachelli 2019 i dajcie znać, co o nich myślicie.

Jak oceniacie stylizacje Maffashion na Coachelli? Podobają Wam się sesje blogerek modowych na festiwalach?

ZOBACZ TEŻ:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE