Co zrobił Matt LeBlanc, kiedy zobaczył w TV swój dom? Zachował się, jak Joey z "Przyjaciół"!

2020-04-06 11:25 mw
Matt LeBlanc
Autor: WENN.com/agefotostock/East News

Matt LeBlanc opowiedział w najnowszym wywiadzie o najdziwniejszej rzeczy, jaka przydarzyła mu się w czasach kręcenia serialu "Przyjaciele". Aktor wspomina chwilę, kiedy zobaczył w telewizji transmisję na żywo z filmowanym z powietrza własnym domem. Matt LeBlanc opowiedział o swojej reakcji na to, co zobaczył w TV. Zachowanie aktora było bardzo nietypowe i chyba nie powstydziłby się go serialowy Joey :)

Na krótko przed tym, jak pandemia koronawirusa na dobre rozwinęła się w USA, Matt LeBlanc wziął udział w nagraniu nowego odcinka The Kelly Clarkson Show. Podczas wywiadu odtwórca roli Joeya w kultowym serialu "Przyjaciele" opowiedział o pewnym zdarzeniu, jakie miało miejsce w czasach największego szału na punkcie "Friends".

Kelly Clarkson przypomniała, że jedna z telewizji wysłała kiedyś śmigłowce nad domy szóstki aktorów "Przyjaciół". Matt LeBlanc dobrze pamięta to zdarzenie. Była to dla niego jedna z najdziwniejszych rzeczy, jaka przydarzyła mu się w latach powstawania "Przyjaciół".

Ale chyba jeszcze dziwniejsza była jego własna reakcja.

MATT LEBLANC JAK TYPOWY JOEY: "POBIEGŁEM PO DRABINĘ!"

Na przełomie lat 90 i 2000 serial "Przyjaciele" cieszył się na całym świecie ogromną popularnością, a w Stanach Zjednoczonych szóstka aktorów grających w nim główne role błyskawicznie przeskoczyła popularnością niejedną gwiazdę Hollywood. 

Szał udzielił się oczywiście także mediom, które prześcigały się w kolejnych doniesieniach z życia prywatnego gwiazd "Przyjaciół". Jedna ze stacji telewizyjnych pewnego dnia wysłała nad ich domy śmigłowce.

Ekran był podzielony na 6 kwadratów i w każdym z nich były widoczne nasze domy z lotu ptaka. To nie były żadne nowe wiadomości ani nic takiego - po prostu pokazywali domy

- wspomina Matt LeBlanc.

Odtwórca roli Joeya wspomina, jak zareagował, kiedy zobaczył w telewizji na żywo swój własny dom.

 Pamiętam, że kiedy zobaczyłem zbliżenie na swój dom, pomyślałem: "Cholera, potrzebuję nowego dachu!"

Kiedy tylko helikopter odleciał, pobiegłem po drabinę, żeby tam wejść!

- wspomina Matt.

Przyznacie chyba, że takiej reakcji nie powstydziłby się sam Joey :)

Hotplota dla Super Raport: Harry Styles uwieziony, Tekashi w domu, Cardi B z objawami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE