Co za zmiana!

Co za metamorfoza Rihanny! Takiej jej dawno nie widzieliście

2024-06-11 17:33

Rihanna to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Piosenkarka dała się poznać również jako prężnie działająca bizneswoman, a jej marka kosmetyczna, podobnie jak ona sama, ma miliony fanów na całym świecie. Wokalistka chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Właśnie zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze!

Rihanna na rynku muzycznym działa od prawie dwóch dekad. W tym czasie mogliśmy podziwiać ją w różnych wydaniach. Rihanna nie boi się metamorfoz i niejednokrotnie udowodniła, że chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Jeszcze jakiś czas temu nosiła długie czarne fale, później natomiast zaplotła swoje pukle w warkoczyki. Pod koniec ubiegłego roku natomiast mogliśmy ją podziwiać w długich ufarbowanych na miodowy blond kosmykach. W marcu tego roku barbadoska piosenkarka pokazała się w modnym w tym sezonie cięciu typu pixie cut zachowując miodowy odcień blondu na głowie. To jednak nie koniec eksperymentów 36-letniej gwiazdy.

Rihanna wydała piosenkę Lift Me Up. To jej powrót po 6 latach!

Rihanna w nowej fryzurze! Pokazała naturalne loczki

Autorka takich hitów, jak "Umbrella" czy "We Found Love" od lat swoim nazwiskiem promuje markę kosmetyków do makijażu Fenty Beuty. Okazuje się, że zmiana fryzury przez Rihannę to przemyślany zabieg i doskonały ruch marketingowy. W ubiegłym tygodniu bowiem, popularna Riri ogłosiła, że jej marka 13 czerwca br. wypuści na rynek nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów.

@fentyhair nabiera tempa i nadszedł czas, aby w końcu cieszyć się włosami, na które czekałeś.Wiesz, jak ważna jest dla mnie zmiana fryzury. Miałam prawie każdą teksturę, kolor i długość, od splotów, przez warkocze, po naturalne, dlatego wprowadzam na rynek elastyczną linię produktów, które nie tylko są odpowiedzią na potrzeby każdego rodzaju włosów, ale mają na celu wzmocnienie i naprawę każdego rodzaju włosów, tego właśnie nam naprawdę potrzeba! Nadszedł czas, aby stać się silniejszym dzięki swojemu stylowi - napisała Rihanna na swoim Instagramie.

W naturalnym wydaniu Rihanna pokazuje się niezwykle rzadko, teraz mogliśmy ją podziwiać w krótkich loczkach podczas eventu promującego jej markę, który odbył się w Los Angeles 10 czerwca. Jak wam się podoba w takiej odsłonie?

Jak działają kolory w naszej szafie? DROGOWSKAZY