Co robić podczas kwarantanny? Sprawdzamy, jak czas spędzają gwiazdy. Zainspiruj się!

2020-03-29 7:00 es

Epidemia Koronawirusa sprawiła, że miliony ludzi zamknęły się w domach. I słusznie! #zostanwdomu to jedyna opcja, żeby zapanować nad chorobą i przywrócić normalność. Jednak po kilku dniach w domu wszyscy zaczynają się nudzić. Sprawdzamy, co porabiają gwiazdy!

Epidemia Koronawirusa przybiera coraz większe rozmiary. W Polsce z dnia na dzień przybywa zachorować i ofiar śmiertelnych. Na razie zdaje się, że jedyną bronią na wirusa jest pozostanie w domach. Dzięki #zostanwdomu zmniejszamy szansę na zarażenie siebie i innych.

Jednak każdy kolejny dzień kwarantanny jest coraz trudniejszy. Okna umyte, szafki posprzątane... Monza odpalić kolejny serial, ale mamy też inne propozycje. Zajrzeliśmy do gwiazd i sprawdziliśmy, jak im mija czas.

Na uwagę zasługuje Miley Cyrus. W czasie kwarantanny gwiazda uruchomiła własny program. Na jej kanale na YT możecie znaleźć rozmowy z ciekawymi ludźmi, ze świata biznesu i nie tylko.

Podczas kwarantanny nie wolno zapominać o ruchu. Aktywność fizyczna wspomaga odporność! Ćwiczyć można oczywiście w domu. Do tego zachęca Chris Hemsworth, który udostępnia programy treningowe za darmo.

Na klasyczne rozrywki stawia Cardi B. Jako mama ma w domu mnóstwo klocków. Co jest fajniejsze od zbudowania giga wieży? Oczywiście, że rozwalanie tej wieży!

Polskie gwiazdy także nie nudzą się na kwarantannie. Ania Starmach oraz jej córka, Jagna, uczą gotować. Na instagramie gwiazdy znajdziecie mnóstwo przepisów. Można je wykonać samemu lub z dzieckiem.

Pamiętajcie, że na portalu Hotplota.pl jest mnóstwo quizów i zabaw, które pomogą Wam przejść ten trudny czas.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE