Harry Styles: koncert w Polsce przełożony! "Bezpieczeństwo to priorytet"

2020-03-26 19:40 kp
Harry Styles w Today Show
Autor: SplashNews.com/East News

Fani Harry'ego Stylesa już od wielu dni przeczuwali, że ta decyzja wokalisty prędzej czy później będzie musiała zapaść. Muzyk ogłosił, że ze względu na koronawirusa przekłada całą trasę koncertową po Europie, w którą miał wyruszyć w połowie kwietnia. Co za tym idzie, koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie, zaplanowany na 10 maja, nie odbędzie się. Kiedy więc Harry Styles wystąpi w Polsce?

Od początku marca praktycznie wszystkie wydarzenia, koncerty, spotkania i imprezy zostały odwołane. Dziś nikt nie myśli o rozrywce - zamknięci w domach wszyscy czekamy na pierwsze dobre informacje związane z pandemią koronawirusa i powrót do normalnego życia. Do tego jeszcze długa droga. Kolejni muzycy odwołują więc swoje koncerty zaplanowane na najbliższe miesiące.

Harry Styles ogłosił właśnie, że odwołuje swoją zaplanowaną na kwiecień i maj europejską część trasy koncertowej promującej jego nową płytę. Zamiast tego muzyk odbędzie trasę w przyszłym roku. W ramach tournee piosenkarz miał wystąpić 10 maja 2020 w Krakowie. Ten koncert również zostaje więc przełożony. Kiedy Harry Styles wystąpi w Polsce?

Harry Styles przełożył koncert w Polsce

Każdy, kto mnie zna, wie, że występy zawsze były moją ulubioną częścią pracy w muzyce. Jednak w takich czasach bezpieczeństwo i ochrona ekipy koncertowej, fanów i wszystkich innych osób na całym świecie jest priorytetem.

Z oczywistych powodów nadchodząca trasa koncertowa po Wielkiej Brytanii i Europie zostanie przełożona na 2021. Bilety już zakupione będą ważne na te koncerty. W międzyczasie będziemy ściśle monitorować sytuację na całym świecie i będziemy kontynuować aktualizację w nadchodzących miesiącach.
Dla własnego bezpieczeństwa i innych prosimy o izolację. Jesteśmy w tym razem.
Nie mogę się doczekać, aż was zobaczę w trasie, gdy tylko będzie to bezpieczne. Do tego czasu traktujcie ludzi z życzliwością.

- napisał Harry Styles.

Harry Styles przełożył również koncert w Polsce. Zamiast 10 maja 2020 wokalista wystąpi w Krakowie 25 lutego 2021. Fani nie kryją smutku, że nie zobaczą swojego idola, ale chyba nie ma osoby, która miałaby do niego w takiej sytuacji jakiekolwiek pretensje.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE