Co Małgorzata Rozenek-Majdan ma w torebce? BEZ TEGO nie wychodzi z domu!

2021-06-12 14:01 RD
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Przez wielu jest też uznawana za ikonę stylu. Małgosia zawsze wygląda bowiem perfekcyjnie. Dziennikarze jednego z portali postanowili zapytać ją, co zawsze znajduje się w jej torebce. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mega popularna. Największą sympatię wśród widzów zdobyła nie dzięki jej programom takim jak “Perfekcyjna Pani Domu”, a dzięki udziałowi w show, w którym razem ze swoim mężem, konkurując z innymi gwiazdami, musieli wykonywać mega trudne zadania. Wtedy Małgosia dała się poznać z zupełnie innej, mega naturalnej strony. 

Od tego czasu w mediach społecznościowych Małgosię śledzą prawdziwe, wirtualne tłumy. Tylko na Instagramie to niespełna 1,5 miliona użytkowników. 

Małgosia nie ma problemów z tym, by pokazywać swoje codzienne, prywatne życie. Media społecznościowe wykorzystuje ona również do celów biznesowych. Nie ma jednak z tym większego problemu. 

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Ostatnio gwiazda telewizji TVN została zapytana przez dziennikarzy o to, co MUSI znaleźć się w jej torebce. Odpowiedź mogła niektórych zaskoczyć. 

Zawsze szminkę wazelinową. Teraz ostatnio dezynfekcje do rąk i jakieś samochodziki dla Henia albo tego typu zabawki

powiedziała Małgosia udowadniając po raz kolejny, że najważniejsza dla niej jest rodzina… <3 

NAJNOWSZE