Cleo o macierzyństwie: Nie wiem, czy nie jest za późno na takie decyzje!

2022-01-15 19:01 RD
Cleo - Sylwester z Polsatem
Autor: WBF

Cleo niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Ostatnio jednak zebrało jej się na szczere wyznanie. Artystka przyznała, że zastanawiała się nad ciążą, ale nie wie, czy nie jest już za późno na takie decyzje. Co jeszcze powiedziała? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Cleo jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej kariera rozpoczęła się od występów u boku Donatana. Ich wspólny hit "My Słowianie" stał się tak dużym hitem, że duet ten reprezentował nas na Eurowizji. Jednak wygrać się nie udało. 

Od jakiegoś czasu Cleo prowadzi solową karierę. Jej popularność nie zmalała, wręcz przeciwnie. Można odnieść wrażenie, że dopiero wtedy Cleo nabrała wiatru w skrzydła. 

Jedno jest pewne. Piosenkarka nie wzbudza sensacji wokół swojej osoby, udzielając kontrowersyjnych wywiadów. Mało mówi o swoim życiu prywatnym. Zazwyczaj skupia się na kwestiach zawodowych. 

Sara James zdradziła szczegóły kulis Eurowizji Junior 2021

Ostatnio jednak Cleo postanowiła opowiedzieć nieco o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka była gościem programu "Taka jak Ty", który realizowany jest przez Telewizję Polską. 

Czy chciałabym być mamą? Ostatnio się zastanawiałam, czy nie jest już za późno na takie decyzje. Jest presja macierzyństwa i na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu, ale powiem ci tak najogólniej, że moje zdanie jest takie, że nic w życiu na siłę nie powinno się robić. Doszłam do wniosku, że jak może biologicznie nie zostanę mamą, to może zaadoptuję jakieś dziecko. Ja mam tyle w sobie miłości, że nie wykluczam niczego. Ja wiem, że bym była fajną mamą, ale na razie jestem fajną ciocią dla wszystkich

powiedziała 38-letnia Cleo. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE