Cleo żartuje z mody na morsowanie! " A ja "MORSUJĘ" tylko tak"

2021-01-16 9:56 kp
Cleo
Autor: WBF

Gdybyśmy mieli wskazać najgorętszy trend tej zimy, bez wątpienia byłoby to morsowanie. Internauci tłumnie ruszyli do lodowatych jezior, a relacje ze swoich kąpieli wrzucają tak skrupulatnie, że sieć zalała na ten temat fala memów. Moda na morsowanie nie ominęła też Cleo - choć w nieco innym kształcie...

"Dzwonię do ciebie, bo niestety nie mogę z tobą rozmawiać, gdyż morsuję" - ten przerobiony cytat z kultowego Misia ostatnio obiegł media społecznościowe na fali mody na morsowanie. Ta zima w sieci zdecydowanie mija pod znakiem lodowatych kąpieli, które stały się tak modne, że większość z nas codziennie ogląda na Instagramie relacje kolejnych znajomych z morsowania - to liczy się bowiem tylko i wyłącznie wtedy, gdy zostanie zrelacjonowane na Insta Story :)

Ostatnio z mody na morsowanie żartował już sobie Filip Chajzer, który ostatecznie jednak trendowi na kąpiele w zimnej wodzie nie uległ i wybrał ciepłe jacuzzi.

ESKA XD #014

Cleo "morsuje" po swojemu

Do mody na morsowanie odniosła się też Cleo! Wokalistka też nie skusiła się jednak na wizytę w lodowatym jeziorze, a zamiast tego pokazała ujęcie ze swojego najnowszego klipu do piosenki Kocham, gdzie wyleguje się w wypełnionej piłeczkami wannie.

A ja "MORSUJĘ" tylko tak 😎💗Foto z planu zdjęciowego klipu do piosenki "Kocham", którą niebawem usłyszycie 🙃😘✌Co tam u Was? Też "morsujecie"? 😄

- napisała na Instagramie.

Wy też wolicie taką wersję morsowania?

NAJNOWSZE