Cleo i Skolim

i

Autor: AKPA Cleo i Skolim nagrali wspólnie piosenkę

Tego nikt się nie spodziewał!

Cleo i Skolim razem. "Szykujcie się na wakacyjny HIT"

2024-04-17 20:28

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się zdjęcie Cleo i Skolima. Od tamtej pory wszyscy zaczęli sobie zadawać pytanie, co łączy tę dwójkę? Teraz wątpliwości rozwiała sama Cleo. Na swoim profilu na Instagramie jurorka "The Voice Kids" dodała zdjęcie z autorem hitu "Wyglądasz idealnie" i poinformowała o ich wspólnym singlu. Myślicie, że podbije listy przebojów?

Cleo w polskiej branży muzycznej działa już od ponad dekady. W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Donatanem a ich utwór "My Słowianie" w 2014 roku zwyciężył w polskich preselekcjach do Eurowizji, tym samym dając im szansę na zaprezentowanie się w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Od tamtej pory Cleo intensywnie koncertuje, nagrywa nowe utwory, a także jest jurorką popularnego talent show Telewizji Polskiej "The Voice Kids", w którym udział biorą dzieci.

Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy słynną "Słowiankę" z popularnym piosenkarzem disco polo Skolimem. Fani od razu zaczęli spekulować, co łączy artystów? Okazuje się, że wątpliwości rozwiała sama Cleo, dodając na swoim Instagramie wymowny wpis.

Cleo i Skolim nagrali wspólnie utwór. Będzie hit?

Mimo natłoku codziennych zajęć Cleo jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z obserwatorami, a zgromadziła ich już prawie milion, kadrami dotyczącymi swojej pracy. Właśnie dodała wpis, w którym informuje, że już w czwartek, 18 kwietnia na platformach streamingowych pojawi się nowy utwór Skolima, w którym gościnnie zaśpiewała.

NIESPODZIANKA! Już w najbliższy czwartek usłyszycie i zobaczycie nowy kawałek @skolim__ z moim gościnnym udziałem! 🤩 Bardzo dużo dobrej letniej energii - szykujcie się na wakacyjny HIT ☺️🔥 - napisała Cleo.

Pod jej postem pojawiło się od razu wiele komentarzy. Niektórzy internauci nie kryją zaskoczenia, ale także zachwyceni faktem, że Cleo i Skolim nagrali wspólny utwór.

Cleo ze Skolimem? No proszę, proszę ... 🙂 brzmi intrygująco, bo jakoś nie widzę Was razem, ze względu na odwarzne i kontrowersyjne teksty Skolima

Tego nikt się nie spodziewał!

O WoW co za info😍Jestem bardzo ciekawa Waszego połączenia 😁Na pewno będzie sztooss🔥Zatem czekamy😊Nie przestajesz Nas zaskakiwać ❤️

OMG ❤️coś czuję że to będzie Hicior

A Wy co sądzicie o tym duecie? Czekacie na nowy utwór Skolima, na którym gościnnie zaśpiewała Cleo?