Ciocia Liestyle i Jakub Kosel zasłodzili Instagram! Zobaczcie zdjęcia ich córki

2021-01-27 20:03 es
Jakub Kosel
Autor: WBF Jakub Kosel

Kilka dni temu Ciocia Liestyle urodziła. Ojcem dziecka jest narzeczony celebytki. Jakub Kosel. Para nie może się nacieszyć dziewczynka. Maleńka Michalina szybko skradła serca internautów i trudno się im dziwić. Zobaczcie zdjęcia dziecka Cioci Liestyle i Jakuba Kosela!

Ciocia Liestyle i Jakub Kosel znali się od lat. Kiedy influencerka rozstała się z wieloletnim partnerem - Wujaszkiem Liestyle, zbliżyli się do siebie. Przez długi czas Ciocia Liestyle i Jakub Kosel ukrywali swój związek. Chociaż plotki huczały, to oni uparcie przekonywali, że są tylko przyjaciółmi.

Jednak nie mogli udawać w nieskończoność. Oficjalnie potwierdzili swój związek we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas Ciocia Liestyle i Jakub Kosel się zaręczyli. Być może para zdecydowała się na ogłoszenie radosnej nowiny, bo już wkrótce prawda sama wyszłaby na jaw. Niedługo po zaręczynach okazało się, że Ciocia Liestyle jest w ciąży.

24 styczni Ciocia Liestyle i Jakub Kosel zostali rodzicami! Zobaczcie zdjęcia ich córeczki!

ESKA XD #014

Ciocia Liestyle i Jakub Kosel pokazali córkę

Zaledwie kilka dni temu Ciocia Liestyle i Jakub Kosel zostali rodzicami. 24 stycznia Ciocia Liestyle urodziła dziewczynkę.

Finalista Top Model, Jakub Kosel, pochwalił się, że Michalina jest zdrowa, a ona jako ojciec nie posiada się z radości.

Kilka dni po narodzinach córki Ciocia Liestyle i Jakub Kosel zdecydowali się pokazać dziewczynkę światu. Oboje udostępnili zdjęcie, na którym Michalina uroczo drzemie w czapeczce.

Czyż nie jest rozkoszna?!

NAJNOWSZE